KEY ALT424K závora do 4m so zabudovaným majákom (24V,150W) s CT-10224,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
KEY ALT424K závora do 4m so zabudovaným majákom (24V,150W) s CT-10224,na externom sklade825,38 €/ ks671,04 € bez DPH
do 4m
ALT424K závora do 4m so zabudovaným majákom (24V,150W) s elektronikou CT-10224, bez ramena
Výhody závor BR4,
> až 4 m dlhé rameno s dvoma pružinami vyvažujúce jeho pohyb
> práškový lak odolný voči UV žiareniu
> robustné páky a prevody zaisťujúce dlhodobú prevádzkovú spoľahlivosť
> rýchlosť pri otváranie 3,5 sek. s 4 m
> enkodér zaručujúci maximálnu bezpečnosť pri detekcii prekážok
> vhodné pre intenzívnu prevádzku
Sada obsahuje:
KEY BR4-24K - závora do 4 m prejazdu, | ![]() |
Technické parametre:
| Max. dĺžka ramena | 4 m |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | CT-10224 |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | KEY Automation |
| Čas otvorenia | 3,5 s |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 150 W |
| Váha | 43 kg |
Záručná doba: 24 mesiacov
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com






