M3BAR automatická závora do 3m prejazdu (24V, 150W, 100Nm) riadiaca jednotka BCU1, 1x montážna doska XBA16, bez ramena

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
M3BAR automatická závora do 3m prejazdu (24V, 150W, 100Nm) riadiaca jednotka BCU1, 1x montážna doska XBA16, bez ramenana externom sklade1 301,75 €/ ks1 058,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
3m - rameno
M3BAR automatická závora do 3m prejazdu (24V, 150W, 100Nm) riadiaca jednotka BCU1, 1x montážna doska XBA16, bez ramena
Sada obsahuje:
N M3BAR M-BAR automatická závora do 3m s elektronikou XBA3 | 1 ks | ![]() |
Príslušenstvo spoločné pre M3BAR - M5BAR - M7BAR :
Technické údaje:
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | BCU1 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 150 W |
| Typ prevádzky | 600 cyklů/hod |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Max. dĺžka ramena | 3 m |
| Čas otvorenia | 2 s |
| Farba | RAL2004 |
| Váha | 80, kg |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaNice
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie
















