NICE Hyppo HY7005 pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m /k rídlo, 230V,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE Hyppo HY7005 pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m /k rídlo, 230V,na externom sklade4 438,25 €/ ks3 608,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x HY7005, 230V
Technické parametry pohonu
| Rozmer | 350x165x242 |
|---|---|
| Výrobca | Nice |
| Riadiaca jednotka | MC800 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Sila | 1,5 N |
| Spotreba motora | 1,2 A |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Typ prevádzky | bežná |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Váha | 13, kg |
| Kusov v balení |

.jpg)
Výrobca: Nice
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3,5 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







