NICE M5BAR KIT automatická závora do 5m

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE M5BAR KIT automatická závora do 5mna externom sklade1 346,44 €/ ks1 094,67 € bez DPH
5m - rameno
M5BAR KIT automatická závora do 5m (24V, 120W, 200Nm) s elektronikou XBA3, 1x XBA5, 2x XBA13, 1x SMXI, 1x ON2E, 1pár EPMB, 1x XBA7
Vzhľadom k vysokej intenzite technicky prípustnej až na 100 cyklov za hodinu, závora môže byť použitá pre akékoľvek obytné, kancelárske a skladovacie priestory. Závora sa skladá z obdĺžnikovej základne a ramien oválneho profilu. Závora je vo vnútri telesa rozdelená do sekcií elektroniky a mechaniky, čo uľahčuje údržbu a eliminuje možnosť poškodenia zariadenia v priebehu prevádzky. Oválny prierez bariéry znižuje zaťaženie vetrom.
- Jednoduché pripojenie ďalších prístrojov a zariadení, technologických BLUEBUS - bez polarity pomocou dvoch vodičov.
- Záložný napájací systém z batérie umožňuje prevádzku pri výpadku elektrickej energie a zariadenie Solemyo prevádzkuje bariéru solárnej energie
- Vlastný diagnostický systém s alarm bariéry pre nutnú údržbu.Kontrolné svetlo odolné proti mechanickému poškodeniu.
- Diaľkové programovanie a správa systému automatizáciej prevádzky Opera
- Pozinkované oceľové puzdro s ochranným povlakom proti korózii.
- Možnosť zamknutia a odomknutia závory s kovovým kľúčom z oboch strán.
Sada obsahuje:
Príslušenstvo spoločné pre M3BAR - M5BAR - M7BAR :
Príslušenstvo pre M5BAR:

Technické údaje:
| Max. dĺžka ramena | 5 m |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | XBA3 |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | Nice |
| Čas otvorenia | 3 s |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 150 W |
| Váha | 80 kg |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? kontaktujte nás: počas pracovných dní od 8:00 do 16:30 na čísle: 0902 331 936 alebo pohonydando@gmail.com























