NICE M7BAR automatická závora do 7m prejazdu (24V, 150W, 300Nm) riadiaca jednotka BCU1, 1x montážna doska XBA16, bez ramena

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE M7BAR automatická závora do 7m prejazdu (24V, 150W, 300Nm) riadiaca jednotka BCU1, 1x montážna doska XBA16, bez ramenana externom sklade1 178,65 €/ ks958,25 € bez DPH
pre 5/6/7 m rameno
NICE M7BAR (24V, 150W, 200Nm) s elektronikou XBA3, 1x montážna doska SIA1, bez ramena
M7BAR - Moderný model závory pre 5/6/7 m rameno. Pre intenzívnu prevádzku, je konštruovaná na 1 000 000 cyklov. Voliteľným príslušenstvom sú fotobunky, ktoré sú bezpečne schované v konštrukcií závory. Ramená závor BAR majú eliptický tvar pre nižší odpor vzduchu. Úspora energie - ak sa závora nepoužíva, prepne sa do pohotovostného režimu. Podporuje najmodernejšie smery NICE - BlueBus, Solemyo a Opera. Zapojenie, zálohovanie programovanie je teda veľmi jednoduché.
BlueBus technológia - pre zjednodušené zapojenie pomocou 2-vodičového prepojenia medzi riadiacou jednotkou a bezpečnostnými signalizačnými zariadeniami.
Solemyo - systém využívajúci solárnu Energiu nahrádzajúci sieťové napájanie.
Opera - systém, ktorý vďaka multifunkčnému displeju O-View umožňuje programovanie, riadenie a spravovanie automatizácia aj vzdialeným prístupom.
Sada obsahuje:
N M7BAR - Automatická závora do 3.85m prejazdu (24V, 150W, 200Nm) s elektronikou XBA3 1 x teleso závory s vstavanou riadiaci jednotkou | 1 ks | ![]() |
Príslušenstvo spoločné pre M3BAR - M5BAR - M7BAR :
Príslušenstvo pre M7BAR:

Technické údaje:
| Max. dĺžka ramena | 7 m |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | XBA3 |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | Nice |
| Čas otvorenia | 6-10 s |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 150 W |
| Váha | 80 kg |
Záručná doba: 24 mesiacov
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
















