NICE OLTRE1824 pohon pre krídlovu bránu do 1,8m/ krídlo, 100kg/ krídlo (24V, 25W, 150N) , montáž do profilu krídla, potrebná riadiaca jednotka MC824L

Späť
Ďalší
Podobné produkty
286,49 €
/
ks
232,92 €
bez DPH
286,49 €
/
ks
232,92 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE OLTRE1824 pohon pre krídlovu bránu do 1,8m/ krídlo, 100kg/ krídlo (24V, 25W, 150N) , montáž do profilu krídla, potrebná riadiaca jednotka MC824LSkladom301,76 €/ ks245,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
NICE OLTRE1824 pohon pre krídlovu bránu do 1,8m/ krídlo, 100kg/ krídlo (24V, 25W, 150N) , montáž do profilu krídla, potrebná riadiaca jednotka MC824L
Pre krídlové bránky s krídlom do 1,8 metra a celkovej váhy 100 kg
Skrytá montáž do profilu krídla - minimum vizuálneho rušenia
Motor je malý a ľahko inštalovaný do profilu krídla s minimálnym rozmerom profilu 55mm.
Potrebná riadiaca jendotka MC824L
Technické parametre
| Rozmer | 305x145x346 |
|---|---|
| Výrobca | Nice |
| Riadiaca jednotka | MC824L |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 25 W |
| Sila | 150 N |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Rýchlosť | 1,5 |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Váha | 6,32 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







