Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Pohony - Závory
  3. Prijímače
  4. NICE OXIBD prijímač zásuvný, obojsmerný, 433,92MHz,

NICE OXIBD prijímač zásuvný, obojsmerný, 433,92MHz,

NICE OXIBD prijímač zásuvný, 4 kanálový, 433,92MHz, pamäť na 1024 vysielačov, 750 obojsmerných vysielačov Novinka od NICE je inteligentný obojsmerný d... celý popis
Dostupnosť
Skladom
46,640 €
38,867 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:N OXIBD
Výrobca:Nice
Kompletné špecifikácie

NICE OXIBD prijímač zásuvný, 4 kanálový, 433,92MHz, pamäť na 1024 vysielačov, 750 obojsmerných vysielačov

Novinka od NICE je inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
nice oxiBD
Era One BiDi pracuje s novými rádiovými modulmi OXI BD, vďaka ktorým môže nielen posielať príkazy do ovládačov, ale tiež prijímať spätnú väzbu. Napríklad po stlačení tlačidla na otvorenie alebo zatvorenie brány na diaľkovom ovládači sa rozsvieti zelená LED dióda v rohu diaľkového ovládača, 
čo potvrdzuje, že príkaz bol správne prijatý automatizáciou brány. Po stlačení tlačidla „i“ sa zase rozsvieti zelená LED, ak je brána otvorenáčervená, ak je zatvorená, alebo oranžová, ak je brána čiastočne otvorená alebo sa pohybujeNízka kapacita batérie alebo akékoľvek chyby v komunikácii alebo automatizácii sú signalizované vibráciou celého diaľkového ovládača.
 
Použitá technológia NFC, známa z bezkontaktných platobných kariet, umožňuje prístup k ďalším funkciám diaľkového ovládania. Po umiestnení smartfónu vedľa diaľkového ovládača Era One BiDi umožňuje aplikácia Nice napríklad čítanie stavu nabitia batérie v diaľkovom ovládači. 
Nové riešenie môže tiež pracovať so sieťou vytvorenou inými zariadeniami Nice v okolí. Vďaka tomu je možné bránu kontrolovať a ovládať aj z väčšej vzdialenosti, napríklad z druhej strany pozemku.
 
Výhodou nového riešenia je aj šifrovanie komunikácie zaručujúce najvyššiu úroveň bezpečnosti a zvýšenú odolnosť proti rádiovému rušeniu. Moderný obojsmerný rádiový protokol je tiež takmer tridsaťkrát rýchlejší ako v predchádzajúcich verziách ovládačov.
 
Nový systém je kompatibilný so všetkými motormi Nice pre vchodové brány a garážové vráta pomocou modulárneho vysielača OXI. Ak chcete pripojiť a spustiť diaľkové ovládanie, jednoducho otvorte ovládací panel a vymeňte modul vysielača OXI za OXI BD.
 
OXIBD rádiový prijímač s obojstrannou komunikáciou sú kompatibilné s jednosmernými typmi rádiového kódovanie: O-Code, Flo, Flor, TTS, Smilo a s vysielačkami BD, ktoré podporujú obojstrannú komunikáciu.  Najmä typy kódovanie O-Code a BD umožňujú využitie pokročilých funkcií, ktoré sú výhradný súčasťou systému NICE OPERA. 
- Prijímač je určený pre riadiace jednotky s konektorom SM.
- Možnosť dostať «odpoveď» po odoslaní príkazu.
- Možnosť zistiť stav vašej brány - signalizácia pomocou farby diódy:
červená - zatvorená
oranžová - čiastočne otvorená
zelená - otvorená
Smerovanie signálu - opakovač medzi prijímačmi (max 10). Možnosť vymazanie jedného vysielača.
Kapacita 750 vysielačiek BiDi alebo 1024 štandardných vysielačov, (cca 900 vysielačov pri používaní vysielačov oboch typov)
Technické parametre:
Frekvencia433,92 MHz
Počet kanálov4
TypObojsmerný priímač
Rozmer49,5x41,9x18 mm
Pracovná teplota-20 +55 °C
Váha0.022 kg
 

 

Kontakt box

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie
Kde nás nájdete

DANDO, s.r.o.

č.679

925 63 Dolná Streda

 

IČO: 47348 259

DIČ: 2023837948

IČ DPH: SK2023837948

 

Mapa


Kontakt
Ing. Daniel Doboš
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk