Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Pohony - Závory
  3. Vysielače
  4. NICE ON3EBD obojsmerný vysielač, 3-kanálový, 433,92MHz, séria ONE, plávajúci kód

NICE ON3EBD obojsmerný vysielač, 3-kanálový, 433,92MHz, séria ONE, plávajúci kód

NICE ON3EBD obojsmerný vysielač, vysielač 3-kanálový, 433,92MHz, séria ONE, bielo čierny, plávajúci kód, postupný kód, 192-bitový O-kód a BD, IP40 Sp... celý popis
Dostupnosť
Skladom
24,00 €
20,00 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:N ON3EBD
Výrobca:Nice
Kompletné špecifikácie

NICE ON3EBD obojsmerný vysielač, vysielač 3-kanálový, 433,92MHz, séria ONE, bielo čierny, plávajúci kód, postupný kód, 192-bitový O-kód a BD, IP40

Spoločnosť Nice už viac ako 25 rokov skúma potreby zákazníkov a poskytuje najkvalitnejšie a spoľahlivé riadiace systémy. 
Posledným príkladom je inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
nice oxiBD
Era One BiDi pracuje s novými rádiovými modulmi OXI BD, vďaka ktorým môže nielen posielať príkazy do ovládačov, ale tiež prijímať spätnú väzbu. Napríklad po stlačení tlačidla na otvorenie alebo zatvorenie brány na diaľkovom ovládači sa rozsvieti zelená LED dióda v rohu diaľkového ovládača,  čo potvrdzuje, že príkaz bol správne prijatý automatizáciou brány. Po stlačení tlačidla „i“ sa zase rozsvieti zelená LED, ak je brána otvorenáčervená, ak je zatvorená, alebo oranžová, ak je brána čiastočne otvorená alebo sa pohybujeNízka kapacita batérie alebo akékoľvek chyby v komunikácii alebo automatizácii sú signalizované vibráciou celého diaľkového ovládača.
Použitá technológia NFC, známa z bezkontaktných platobných kariet, umožňuje prístup k ďalším funkciám diaľkového ovládania. 
Po umiestnení smartfónu vedľa diaľkového ovládača Era One BiDi umožňuje aplikácia Nice napríklad čítanie stavu nabitia batérie v diaľkovom ovládači.  Nové riešenie môže tiež pracovať so sieťou vytvorenou inými zariadeniami Nice v okolí.  Vďaka tomu je možné bránu kontrolovať a ovládať aj z väčšej vzdialenosti, napríklad z druhej strany pozemku.
 
Výhodou nového riešenia je aj šifrovanie komunikácie zaručujúce najvyššiu úroveň bezpečnosti a zvýšenú odolnosť proti rádiovému rušeniu.  Moderný obojsmerný rádiový protokol je tiež takmer tridsaťkrát rýchlejší ako v predchádzajúcich verziách pilotov.
 
Nový systém je kompatibilný so všetkými motormi Nice pre vchodové brány a garážové vráta pomocou modulárneho vysielača OXI.  Ak chcete pripojiť a spustiť diaľkové ovládanie, jednoducho otvorte ovládací panel a vymeňte modul vysielača OXI za OXI BD.
 
ON3BD čiernobiela 3-kanálová obojsmerná vysielačka 433,92 Mhz (s obojstrannou komunikáciou s prijímačmi OXIBD a kompatibilné s jednosmernými typmi prijímačov OXI) s ukazovateľom stavu brány.
Možnosť dostať «odpoveď» po odoslaní povelu. Možnosť zistiť stav vašej brány - signalizácia pomocou farby diódy:
červená - zatvorená
oranžová - čiastočne otvorená
zelená - otvorená
Možnosť vymazanie jedného vysielača.
Chytré ovládanie vysielania, ktoré kontroluje okolie pred odoslaním signálu. Možnosť pridávať vysielač pomocou funkcie «enabling code» (priloženie ovládača k ovládaču) Možnosť pridávať vysielač diaľkovo, ak sa nachádzate blízko prijímača. Nevysiela signál nepretržite, vysielaní prerušuje v okamihu, keď dostane odpoveď. Technológia NFC pre čítanie doplňujúcich informácií pre užívateľov.

Technické parametre

Frekvencia433,92 MHz
Typ kóduPlávajúci postupný
Počet kanálov3
Dosahexteriér 200, interiér 35 m
Komunikačné rozhranieO-Code (192 bitový plávajúci kód), kompatibilný s FloR
Farba LED osvetleniačervená-oranžová-zelená K
Rozmer45×56×11 mm
Napájanie3 DC V
Stupeň ochrany40 IP
FarbaBielo-čierny
Váha0.018 kg

 

Kontakt box

Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie
Kde nás nájdete

DANDO, s.r.o.

č.679

925 63 Dolná Streda

 

IČO: 47348 259

DIČ: 2023837948

IČ DPH: SK2023837948

 

Mapa


Kontakt
Ing. Daniel Doboš
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk