NICE SPIN 40 24V, 370W, 1000N, koľajnica 1 x 3m, 1x el. SNA4R10, do 13 m2

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE SPIN 40 24V, 370W, 1000N, koľajnica 1 x 3m, 1x el. SNA4R10, do 13 m2Skladom302,21 €/ ks245,70 € bez DPH
do 12,5 m2, + 3 m dráha
Nice SPIN40/A pohon pre sekcionálnu bránu do 13m2, (24V, 370W, 1000N),1x SN6041 riadiaca jednotka SNA4R10 bez prijímača, 1x SNA30,možnosť pripojiť akumulátor PS12
| NICE SPIN40 bus 1000N pohon s elektronikou SNA4 | 1 ks | ![]() |
| NICE SNA30 3m dráha | 1 ks | ![]() |
prečítajte si návod k zariadeniu - SPIN41 Nový | 1 ks | ![]() |
Táto sada neobsahuje vysielačON2E ani prijímač OXI,ak sa vyžadujú je nutné si ich doobjednať !!
Možnosť rozšírenia sady:
SPIN je škála prevodových motorov určených na automatizáciu sekcionálnych brán v kombinácii s príslušenstvom SPA5 (dodáva sa samostatne),a vyklápacích brán s otváraním smerom hore s vyčnievajúcou alebo nevyčnievajúcou pružinou alebo protizávažím. Elektrické pripojenia na externé zariadenia boli zjednodušené použitím „BlueBUS“, technológie, vďaka ktorej je možne pripojiť viacero zariadení pomocou len 2 vodičov. Zariadenie SPIN pracuje na elektrický prúd. V prípade výpadku napájania je možné uvoľniť prevodový motor, aby bolo možné posunúť bránu manuálne. Niektoré verzie však obsahujú vyrovnávaciu batériu PS124, ktorá umožňuje používanie brán aj v prípade výpadku napájania.
Technické parametre:
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | SNA4 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 370 W |
| Sila | 1000 N |
| Spotreba motora | 1,4 A |
| Typ brány | sekčná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 20 |
| Stupeň ochrany | 40 IP |
| Pracovná teplota | -20 + 50 °C |
| Max. veľkosť brány | 12 m2 |
| Váha | 16 kg |
Záručná doba: 24 mesiacov
Výrobca: Nice














