NICE TOONA TO4016 230V,385W,3200N, väčšie zaťaženie, dorazy pri otvorení a zatvorení

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
NICE TOONA TO4016 230V,385W,3200N, väčšie zaťaženie, dorazy pri otvorení a zatvoreníSkladom332,59 €/ ks270,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
NICE TOONA 4016P - pohon pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x TO4016P (230V, 385W, 3200N), pre väčšie zaťaženie, dorazy pri otváraní a zatváraní
- dorazy pri otváraní a zatváraní
Zásielka obsahuje:
![]() | motor TOONA 4016P - pre väčšie zaťaženie, | 1 ks |
![]() | Montážne príslušenstvo | 1 ks |
Toona je určená na automatizovanie jedno alebo dvojkrídlovej brány na rezidenčné a priemyselné použitie.
Technické parametre
| Stupeň ochrany | 44 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 230 |
| Sila | 3200 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | bežná |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 385 W |
| Spotreba motora | 1,5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Váha | 6 kg |

Výrobca: Nice
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie













