Schránka poštová do múru (275x90x400mm), max. formát listu: A4, leštená nerez /AISI430

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
Schránka poštová do múru (275x90x400mm), max. formát listu: A4, leštená nerez /AISI430Skladom45,26 €/ ks36,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Schránka poštová do múru (275x90x400mm), max. formát listu: A4, leštená nerez /AISI430
Technický popis:
Telo schránky: pozinkovaný plech
Max. šírka múru: 350 mm
Rozmer čela schránky: 275x90 mm
Veľkosť vhodu (otvor): 220x20 mm
Rozmer zadných svierok pre výber pošty: 232x95 mm
Technické parametre
| Hmotnosť | 2.25 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 9 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šírka | 27.5 mm |
| Kotvenie | zamurovateľná |
| Rozmer | 275x90x400 |
| Materiál | Nerez |
| Povrch | Lesk |
| Hĺbka | 400 mm |
| Šírka L | 275 mm |
| Výška H | 90 mm |
| Rozmer vhodu (ŠxV) | 210x20 mm |
| Max. formát listu | A4 |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách



