Came ATS30AGS sada pre krídlové brány do 3m/ krídlo (2 x ATS30AGS + ZF1N + AF43S + DIR10 + 1 x AT04EV) 230V

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar7
Came ATS30AGS sada pre krídlové brány do 3m/ krídlo (2 x ATS30AGS + ZF1N + AF43S + DIR10 + 1 x AT04EV) 230Vna externom sklade587,94 €/ ks478,00 € bez DPH
Came ATS30AGS sada pre krídlové brány do 3m/ krídlo (2 x ATS30AGS + ZF1N + AF43S + DIR10 + 2 x AT04EV) 230V
Samosvorný elektromechanický pohon . Otváracia doba nastaviteľná. Maximálna dĺžka jedného krídla 3 m. Vstavané koncové spínače pre otváranie a zatváranie. Nemá spomalenie.
ATS spája pokročilý výkon s potrebou prepracovaného dizajnu. Vďaka axiálnemu pohonu telo motora za puzdro, čo zaisťuje štíhly a príjemný tvar. Kužeľový prevod navyše umožňuje plynulý a tichý pohyb. ATS je ideálnym riešením pre univerzálne aplikácie v domácom aj priemyselnom prostredí. Ide o vysokorýchlostné zariadenie, ktoré sa vďaka svojmu univerzálnemu teleskopickému výsuvu dokonale prispôsobí rôznym "hĺbkam" stĺpov. Pre krídla so šírkou nad 2,5 m sa odporúča inštalácia elektrického zámku.
Sada obsahuje:
![]() | ATS30AGS motor 230V | 2 ks |
![]() | Konzola | 2 ks |
![]() | 806TS-0270 TOP44RBN vysielač | 1 ks |
![]() | AF43S radiofrekvenčná karta 433MHz | 1 ks |
![]() | DIR10 fotobunka | 1 pár |
![]() | ZF1 elektronika pre 230V motory | 1 ks |
Vlastnosti a funkcie pohonu:
- tichý vďaka kužeľovému prevodu,
- detekciu prekážok, motor má mikrospínače, vypína v koncových polohách,
- moderný dizajn - zúžený tvar vďaka axiálnemu prevodovému motoru,
- skosený tvar vďaka axiálnemu prevodovému motoru,
- typ: šnekové, Hmotnosť krídla (odporúčaná): 200kg
- odolný teleskopický motor navrhnutý pre dlhú životnosť vyrobený z hliníka a ocele
- koncový doraz: Koncové dorazy nie sú potrebné, stredový doraz sa odporúča
- možnosť kotviť pohon na široký stĺpik, vzdialenosť osi pántu krídla brány môže byť až 200mm
Technické parametre:
| Výrobca: | Came |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Napájanie: | 230 V 50/60 Hz |
| Napájanie motora: | 230 V AC |
| Spotreba prúdu: | 1 A max. |
| Maximálny výkon motora: | 80W |
| Pracovný cyklus: | 20/ hodina |
| Prítlačná sila: | 400 ÷ 3000 N |
| Čas otvorenia (do 90°): | 15 ÷ 30 s |
| Prevádzková teplota: | -20°C až +55°C |
| Kondenzátor | 8 (ųF) |
Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Rozmery:


















