CR2016 Batéria pre ovládače Came 2ks

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar1
CR2016 Batéria pre ovládače Came 2ksSkladom6,15 €/ ks5,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CR2016 Batéria pre ovládače Came ovládače 2ks
Základný popis tovaru
Široký rozsah prevádzkových teplôt od -10 °C do +60 °C. Vhodná pre citlivé zariadenia ako napr.: hodinky, kalkulačky, záložné podsvietenie, autoalarmy, tlakomery, diaľkové ovládače a ďalšie. Extrémne dlhá skladovateľnosť až 10 rokov.
Technické údaje
| možnosť nabíjania | nie |
|---|---|
| chemické zloženie | líthiové |
| napätie | 3 V |
| kategória/rada | Lithium |
| menovitá kapacita | 90 mAh (pri záťaži 30 kOhm) |
| hmotnosť | neuvádza sa |
| typové označenie | GP CR2016 |
| rozmer | 20,0 × 1,6 mm |
| cena za množstvo | cena za 2 ks |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách


