E1-K78/20-V - Kladka ø 78mm pre zapustenie do jokla, pre profil C906IXV, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar6
E1-K78/20-V - Kladka ø 78mm pre zapustenie do jokla, pre profil C906IXV, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304Skladom29,50 €/ ks23,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
E1-K78/20-V - Kladka ø 78mm pre zapustenie do jokla, pre profil C906IXV, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304
Technické parametre
| Hmotnosť | 0.796 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 32 mm |
| Výška | 134 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Nosnosť [kg] | 400 |
| Pre profil | C906IXV |
| Materiál | Nerez AISI304 |
| Povrch | Bez povrchovej úpravy |
| Priemer ø [mm] | 78 |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách








