E1-VK78/16-U - Vodiaca kladka ø 78mm na montáž pod rám, pre profil C902IX16, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
E1-VK78/16-U - Vodiaca kladka ø 78mm na montáž pod rám, pre profil C902IX16, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304Skladom29,77 €/ ks24,20 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
E1-VK78/16-U - Vodiaca kladka ø 78mm na montáž pod rám, pre profil C902IX16, nosnosť (celej brány) 400kg, nerez /AISI304
Technické parametre
| Hmotnosť | 0.75 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 35 mm |
| Výška | 100 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Nosnosť [kg] | 400 |
| Pre profil | C902IX16 |
| Materiál | Nerez AISI304 |
| Povrch | Bez povrchovej úpravy |
| Priemer ø [mm] | 78 |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách









