E80/TX52R/4 Diaľkový ovládač Roger 4 kanálový ovládač, 433,92 MHz

Späť
Ďalší
Podobné produkty
24,60 €
/
ks
20,00 €
bez DPH
24,60 €
/
ks
20,00 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar3
E80/TX52R/4 Diaľkový ovládač Roger 4 kanálový ovládač, 433,92 MHzSkladom28,29 €/ ks23,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
E80/TX52R/4 Diaľkový ovládač Roger 4 kanálový ovládač, 433,92 MHz
Technické vlastnosti
| Štandardný výkon: | 3V DC |
| Absorpcia čiar: | 12 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 + 55 °C |
| Počet kanálov: | 4 |
| kódovanie: | pevný kód |
| Modulácia: | AM/OPÝTAŤ SA |
| Nosná frekvencia: | 433,92 MHz |
| Kombinácie čísel, Kombinácie čísel: | 65536 |
| Typy klonovateľných pevných kódov: | - |
| Počet bitov identifikačného kódu: | - |
| Počet prenesených bitov: | - |
| Funkcia kopírovania: | Áno |
| Maximálna vzdialenosť vo voľnom poli: | 150 m |
| Batéria: | Mod "CR2032" 3V |
| Maximálne rozmery produktu (D x Š x V): | 38x68x11 |
| Hmotnosť baleného produktu (kg): | 0,03 |
Parametre
VýrobcaRoger
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách






