Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Garážové brány
Garážové brány

Nice garážový

Garážové vráta
sa dozvedieť viac


Garážové vráta pre domáce použitie sú obyčajne nazývané náklon a sekčné rozdiely.S novými automatizačných systémov, je vždy ľahšie pre automatizáciu garážových brán: Je postačujúce, ultra-tichý inštaláciu prevodového motora s integrovaným ovládaním a reťaze alebo vedenie pásu s pohonom na "šitý na mieru . získať "riešenie pre každý typ dveríAutomatické Garáž zodpovedá túžbe po vysokou úrovňou komfortu a bezpečnosti: Z garáže na ulici (a vice versa) riadiť, bez toho aby museli vystúpiť z auta;náhly dážď, nájazd ... automatizácie umožňuje rýchlo priviesť auto do bezpečia.Jednotky sú vždy vybavené prídavným osvetlením k osvetlenie vchod do garáže a uistite sa, že.automatizácie bežne používané sú napájané 230 V striedavého prúdu a 24 V DC jednosmerného napájania, ktorá zabezpečuje väčšiu spoľahlivosť v dôsledku nízkeho napätia.automatizačnej systém zvolená v závislosti od typu a rozmerov na garážové vráta.To je automatické garážové vráta otvárasmerom von?

Projekcie pod dverné sa skladá z jedného dielu a jeho pohyb sa koná s ohľadom na svoje uzatvorenej polohy do vonkajšej.

To je automatizovaná garážové vráta otváracelú cestu dovnútra?

V tomto prípade sa jedná o dvere non-projektovanie a-over a dôjde k pohybu, bez dvierok na vonkajšej strane.

Dverné tohto druhu je ideálnym riešením v prípade otvorenia oblúku alebo garáže, ktorá sa nachádza na pešej chodníky alebo priamo na ulici.


To je automatizovaná brána otvorí paralelne k stropu,s niedovnútra alebo vonukázať?

Sekčné je v tomto prípade, ako už názov napovedá, z niekoľkých horizontálnych "sekcie", ktoré sú vzájomne prepojené a fungujú na vedenie.

Dvere sa otvárajú vertikálne zdvíhanie a beží paralelne k stropu, bez toho, aby ukazovať von alebo dovnútra, pričom priestor úplne je k dispozícii vo vnútri a mimo.

Toto riešenie je vhodné v prípadoch, keď je brána sa nachádza na pešej chodníky alebo priamo na ulici.


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk