Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 


Garážové brány

Nice garážový

Garážové vráta
sa dozvedieť viac


Garážové vráta pre domáce použitie sú obyčajne nazývané náklon a sekčné rozdiely. S novými automatizačných systémov, je vždy ľahšie pre automatizáciu garážových brán: Je postačujúce, ultra-tichý inštaláciu prevodového motora s integrovaným ovládaním a reťaze alebo vedenie pásu s pohonom na "šitý na mieru . získať "riešenie pre každý typ dverí Automatické Garáž zodpovedá túžbe po vysokou úrovňou komfortu a bezpečnosti: Z garáže na ulici (a vice versa) riadiť, bez toho aby museli vystúpiť z auta; náhly dážď, nájazd ... automatizácie umožňuje rýchlo priviesť auto do bezpečia.Jednotky sú vždy vybavené prídavným osvetlením k osvetlenie vchod do garáže a uistite sa, že.automatizácie bežne používané sú napájané 230 V striedavého prúdu a 24 V DC jednosmerného napájania, ktorá zabezpečuje väčšiu spoľahlivosť v dôsledku nízkeho napätia. automatizačnej systém zvolená v závislosti od typu a rozmerov na garážové vráta.To je automatické garážové vráta otvárasmerom von ?

Projekcie pod dverné sa skladá z jedného dielu a jeho pohyb sa koná s ohľadom na svoje uzatvorenej polohy do vonkajšej.

To je automatizovaná garážové vráta otvára celú cestu dovnútra ?

V tomto prípade sa jedná o dvere non-projektovanie a-over a dôjde k pohybu, bez dvierok na vonkajšej strane.

Dverné tohto druhu je ideálnym riešením v prípade otvorenia oblúku alebo garáže, ktorá sa nachádza na pešej chodníky alebo priamo na ulici.


To je automatizovaná brána otvorí paralelne k stropu, s nie dovnútra alebo von ukázať ?

Sekčné je v tomto prípade, ako už názov napovedá, z niekoľkých horizontálnych "sekcie", ktoré sú vzájomne prepojené a fungujú na vedenie.

Dvere sa otvárajú vertikálne zdvíhanie a beží paralelne k stropu, bez toho, aby ukazovať von alebo dovnútra, pričom priestor úplne je k dispozícii vo vnútri a mimo.

Toto riešenie je vhodné v prípadoch, keď je brána sa nachádza na pešej chodníky alebo priamo na ulici.