C110/170P pánt dvojdielny 170mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
1,64 €
/
ks
1,33 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar7
C110/170P pánt dvojdielny 170mmSkladom2,36 €/ ks1,92 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
C110/170P pánt dvojdielny 170mm
Pánty naváracie dvojdielné od popredného talianského výrobcu Combi Arialdo. Povrchová úprava- pozink.
Použitie pre ľahké brány.

Technické parametre
| C | 17,5 mm |
|---|---|
| Výrobca | COMBI ARIALDO |
| Rozmer A | 81 mm |
| Rozmer B | 6 mm |
| Rozmer D | 12 mm |
| Rozmer L | 171 mm |
| Rozmer S | 2,7 mm |
| E | 24 mm |
| Váha | 0,4 kg |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách










