HFT53 P5103 - Fotobunky, 1 pár, rozmer fotobunky: 127x50x28mm

Späť
Ďalší
Podobné produkty
27,88 €
/
ks
22,67 €
bez DPH
27,88 €
/
ks
22,67 €
bez DPH
Skladom
- Novinka
36,90 €
/
ks
30,00 €
bez DPH
36,90 €
/
ks
30,00 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
HFT53 P5103 - Fotobunky, 1 pár, rozmer fotobunky: 127x50x28mmSkladom25,83 €/ ks21,00 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
HFT53 P5103 - Fotobunky, 1 pár, rozmer fotobunky: 127x50x28mm
Popis produktu:
Univerzálne fotobunky HFT53 pre automatizačnú techniku. Kompatibilné s väčšinou pohonov okrem technológie NICE BlueBUS.
Technické parametre:
| Hmotnosť | 0.131 kg |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Pracovná teplota | -20 do 60 °C |
| Stupeň ochrany | IP54 IP |
| Napájanie | V |
| Výrobca | iné |
| Rozmer | |
| Dosah | 20 m |
| Certifikácia | CE |
Parametre
VýrobcaIné
Typ fotobunkyRelátkové
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







