Hyppo HY7024 pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m /k rídlo, 24V,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
Hyppo HY7024 pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m /k rídlo, 24V,na externom sklade500,09 €/ ks406,58 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
NICE HYPPO- Pohon kĺbový pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 1x HY7024, 24 V
24V elektromechanický nevratný motor s kĺbovým ramenom, s enkóderom
- Použitie pre ľavú aj pravú stranu,
- Pevný kovový mechanizmus,
- Nárazu vzdorný obal bez ostrých hrán,
- Elektronika MC824H
Technické parametry
| Rozmer | 350x165x242 |
|---|---|
| Výrobca | Nice |
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 120 W |
| Sila | 5 N |
| Spotreba motora | 5 A |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Váha | 13, kg |

.jpg)
Výrobca: Nice
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 3,5 metra
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







