METRO METRO X-FAB2124 podzemný motor pre krídlovú bránu do 2,3m/ krídlo,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
METRO METRO X-FAB2124 podzemný motor pre krídlovú bránu do 2,3m/ krídlo,Skladom323,00 €/ ks262,60 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 2,3 m prechod
METRO SFAB2124 samostatný podzemný motor pre krídlovú bránu do 2,3m / krídlo, (24V, 120W, 250Nm) s magnetickým enkóderom, bez boxu
Zmena označenie XFAB2124 na SFAB2124
Technické parametre
| Napájanie | 230 V |
|---|---|
| Inštalácia | podzemná |
| Typ brány | jednolrídlová |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Výrobca | NICE |
| Váha | 4 kg |
Sada obsahuje:
![]() | NICE SFAB2124 - motor BEZ BOXU | 1 KS |
| Návod | 1 KS |
Máte otázky ohľadom tohto výrobku? Kontaktujte nás 0902 331 936 alebo : pohonydando@gmail.com
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 2 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách











