NICE FABKIT3024HS-KIT - rýchle motory 90°= 8sek. - podzemná sada pre bránu do 3m / krídlo 24V

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
NICE FABKIT3024HS-KIT - rýchle motory 90°= 8sek. - podzemná sada pre bránu do 3m / krídlo 24VSkladom1 053,70 €/ ks856,67 € bez DPH
Popis:
M-FAB METRO HI-SPEED podzemná sada pre dvojkrídlovú bránu do 3m/ krídlo, 2x ME3024HS (24V, 170W, 250Nm), 1x MC824H, 1x OXIDB, 1x ON2E, 1 pár EPMB, 1x ELDC
Tichých podzemný pohon s napájaním 24V pre brány s celkovou šírkou do 3 m,
rýchle motory 90°= 8sek.
Nereverzný elektromechanický motor, tiež vo verzii 24 Vdc s magnetickým enkóderom.
Lisované základové krabice Fab Box
s mechanickým dorazom pri otvorení:
- z nehrdzavejúcej ocele (MFABBOXI), ideálne na použitie v extrémnych podmienkach;
kataforézne (MFABBOX), vysoko odolné voči korózii.
Spoľahlivý a mohutný motor vyrobený z pevných kovových vnútorných častí. Nové hliníkové odliatky liate pod tlakom, IP67.
Maximálna sloboda voľby: odblokovanie zvnútra aj zvonku, dva modely – s kľúčom alebo s pákou, voľne kombinovateľné a jednoducho použiteľné jednou rukou.
Ľahké používanie: systém mechanického dorazu pri zatvorení. Štandardné otváranie do 110°, voliteľné do 360°.
Plne kompatibilný s predchádzajúcim radom Metro.
Odporúčané riadiace jednotky: pre MFAB3024 Moonclever MC824H.
Verzia 24 Vdc s magnetickým enkóderom, ideálna na intenzívnu prevádzku, kompatibilná s riadiacou jednotkou Moonclever MC824H:
- jednoduché programovanie jedným z troch tlačidiel;
- samonačítanie koncových polôh pri otvorení a zatvorení;
- autodiagnostika porúch;
- programovanie času pauzy;
- pešie krídlo;
- spomalenie pri otvorení a zatvorení;
- dvojitá technológia rozlišovania prekážok;
- fungovanie aj počas výpadku prúdu voliteľnej núdzovej batérii(PS324);
možnosť zapojenia citlivých hrán poslednej generácie.
| Značka : | NICE |
| Riadiaca jednotka : | MC824H |
| Napájanie : | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon : | 120 W ( Watt ) |
| Spotreba motora : | 5 A ( Ampér ) |
| Dĺžka jedného krídla : | 3 m / krídlo |
| Typ brány: | krídlová |
| Typ prevádzky : | intenzívna |
| Stupeň ochrany : | 67 IP ( krytie ) |
| Pracovná teplota : | -20 +50 °C ( stupne celzia ) |
Sada obsahuje:
![]() | NICE ME 3024HS - aut. motor pre kridlo - 3m | 2 KS |
![]() | 1 KS | |
![]() | NICE OXIBD zásuvný modul | 1 KS |
![]() | NICE EPMB fotobunka | 1 PÁR |
![]() | NICE ON3E diaľkový ovládač | 1 KS |
![]() | NICE maják ELDC | 1 KS |
Návody:
| NICE MC824R10 od 21.2.2019 návod | |
| NICE ME3024HS motor - návod | |
| NICE Era ON2EBD ovládač - návod | |
| NICE OXIBD zásuvný prijímač - návod |
Sada neobsahuje podzemné krabice a ani odblokovanie motorov, ak ich nemáte je nutné ich doobjenať:
![]() | NICE MECF - box pre Metro |
![]() | NICE MECX - box pre Metro - nerezový |
![]() | NICE MEA3 pákové odblokovanie pre METRO |
Kompatibilné príslušenstvo:
Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Výrobca: Nice










.jpg)















