NICE TOONA TO5024I 24V, 120W,2200N, intenzívna prevádzka

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
NICE TOONA TO5024I 24V, 120W,2200N, intenzívna prevádzkaSkladom428,53 €/ ks348,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
NICE TOONA TO5024i 24V, 120W,2200N, intenzívna prevádzka
Samosvorný pohon s elektronickým koncovým spínačom otvorenej polohy, mechanické odblokovanie pri výpadku napájania. Kvalita a spoľahlivosť pohonov je zaistená vďaka dvojdielnému telu pohonov z tlakovo liateho hliníka a polyesterovou povrchovou úpravou odolnou proti atmosférickým vplyvom. Všetky vnútorné pohyblivé časti sú z ocele, ľahkých zliatin a technopolyméru. Vodiace matica je z bronzu pre zaistenie dobrej pevnosti a tiež tichého chodu. Rozbehový kondenzátor je vo vnútri tela motora. Možnosť otvárania aj smerom von pomocou konzoly PLA6. Vhodná pre častejšie použitie než 230V verzie.
Riadiaca jednotka MC824H s BlueBus - jednoduché programovanie, automatické načítanie koncových pozícií, auto diagnostika porúch, nastavenie pauzy v automatickom režime, priechod pre chodcov, spomalený rozjazd a dojazd, dvojitý systém detekcie náraze na prekážku, núdzový prevádzku aj pri výpadku prúdu pri použití záložného zdroja .
Rad Toona je spoľahlivá a tichá. Plne kompatibilný so starými typmi pohonov radu Pluto a Moby - všetky prichytávacie rozmery a priemery čapov sú rovnaké.
Pre dlhú životnosť pohonu je nevyhnutným doplnkom brán so šírkou krídla nad 3 m elektrický zámok.
Toona je určená na automatizovanie jedno alebo dvojkrídlovej brány na rezidenčné a priemyselné použitie.
Zásielka obsahuje:
![]() | motor TOONA TO5024i | 1 ks |
![]() | Montážne príslušenstvo | 1 ks |
Technické parametre
| Stupeň ochrany | 44 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Sila | 2200 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 120 W |
| Spotreba motora | 5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 5 m |
| Typ brány | jednolrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Váha | 8 kg |

Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 5 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie










