NICE WG3524HS - HI-SPEED pohon pre krídlovú bránu do 3m/ krídlo,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar7
NICE WG3524HS - HI-SPEED pohon pre krídlovú bránu do 3m/ krídlo,Skladom319,80 €/ ks260,00 € bez DPH
do 3 m prechod
WG3524HS HI-SPEED pohon pre krídlovú bránu do 3m/ krídlo, WG3524HS (24V, 120W, 1500N)
Nový, rýchlejší pohon WG3524 HS z rodiny Hi-Speed pre krídlové brány s krídlami aždo 3,0 m a do 200 kg. Ideálne pre obytné aplikácie.
Nové modely tretej generácie: kvalita a trvanlivosť, viac odolné proti poveternostným podmienkam, vďaka puzdre vyrobenom z dvoch ťažkých hliníkových obalov s polyesterovou farbou. Pohyblivé vnútorné súčasti sú vyrobené z ocele, ľahkých zliatin a techno-polymérov.
Rýchlejšie ako inokedy:otvorenie do 90 ° môže trvať len 10 sekúnd!.
Spoľahlivý a tichý: vďaka novému patentovanému usporiadaniu vnútorných zariadení.
Prenos z bronzu umožňujúce bezpečné odstavenie a dlhú životnosť.
Odporúčaná riadiaca jednotka MC824H:
dva 24V motory s čidlom
technológia BLUEBUS
Inteligentný: Pohony si počas programovania automaticky pamätajú koncové polohy dverí (automatického ladenia), LED diódy indikujú zapnuté funkcie
Upresnenie: len tri programovacie tlačidlá, nastaviteľná prevádzková doba otvorenia, atď.
pohodlnejšie: Funkcia čiastočné otvorenie brány (funkcia bránky)
Vždy pracuje: s dobíjacie batérie PS324 (voliteľne), pohony môžu otvoriť a zatvoriť bránu aj v prípade výpadku napájania
MC824H panel je kompatibilný so systémom OPERA a SOLMEYO.
Technické parametre
| Stupeň ochrany | 44 IP |
|---|---|
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Verzia motora (24,230V) | 24 |
| Sila | 1500 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 24 V |
| Príkon | 120 W |
| Spotreba motora | 5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 3, m |
| Typ brány | krídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Váha | 6 kg |
| Rozmer mm | 920x98x954 |

Rozmery:

Limity použitia:













