CREM-8 max do 1200kg, hrebeň kov 30x8mm, L-1000mm, M4,

Späť
Ďalší
Podobné produkty
1,54 €
/
ks
1,25 €
bez DPH
1,54 €
/
ks
1,25 €
bez DPH
Skladom
- Kompletné špecifikácie
- Súvisiaci tovar4
CREM-8 max do 1200kg, hrebeň kov 30x8mm, L-1000mm, M4,Skladom11,37 €/ ks9,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
CREM-8 hrebeň kov 30x8mm, L-1000mm, M4, max do 1200kg, 3x úchyt+šróby, pozinkovaný
Technické parametre
| Materiál | oceľ |
|---|---|
| Dĺžka | 1000 mm |
| Počet úchytov | 3 |
| Maximálne zaťaženie | 1200 kg |
| Šírka L | 8 mm |
| Povrch | pozink |
| Výška H | 30 mm |
| Váha | 1.75 kg |
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách






