KEY SC-162M motor s magnetickým snímačom 230V, - bez prijímača do 1 600kg

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
KEY SC-162M motor s magnetickým snímačom 230V, - bez prijímača do 1 600kgSkladom634,47 €/ ks515,83 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
TURBO160 pohon pre posuvnú bránu do 1600kg, 1x SC-162 (230V, 700W, 1000N), 1x CT-102, s magnetickým snímačom
Popis výrobku:
- s funkciou spomalenie v oboch smeroch, otváranie a zatváranie, zachová bránovú integritu.
- motor je bez prijímača RX4
- mechanické a elektronické časti sú dobre chránené pred vonkajšími vplyvmi.
- vďaka vodorovnej polohe riadiacej jednotky je údržba jednoduchá.
- pre všetky motory 230 Vac je len jedna riadiaca jednotka CT102.
- motor s upevňovacou doštičkou.
- motor je s riadiacou jednotkou CT102.
Zásielka obsahuje:
![]() | 1 ks | SC-160M motor s elektronikou CT-102 |
![]() | 1 ks | Inštalačné príslušenstvo |
![]() | ![]() | Návod CT102 na stiahnutie TU |
![]() | ![]() | Návod Turbo82 na stiahnutie TU |
Príslušenstvo:
Technické informácie :
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | CT-102 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 230 V |
| Príkon | 700 W |
| Sila | 1000 N |
| Spotreba motora | 3 A |
| Maximálne zaťaženie | 1600 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 800 kg |
| Šírka prejazdu | 10 m |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | bežná |
| Rýchlosť | 16 |
| Kondenzátor | 20 uF |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Tepelná ochrana do | 150 |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Váha | 13.5 kg |
Rozmery:

Parametre
VýrobcaKey
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie







.jpg)


















