Key MEWAKIT3 - 1x SN-50,1x CT-202,1x SUB-44R,1x RX4,1 pár FT-32, ramenový pohon pre jednokrídlovú bránu do 4m / krídlo,

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar8
Key MEWAKIT3 - 1x SN-50,1x CT-202,1x SUB-44R,1x RX4,1 pár FT-32, ramenový pohon pre jednokrídlovú bránu do 4m / krídlo,Skladom557,60 €/ ks453,33 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 8 metrov prejazd
KEYMEWAKIT3 ramenový pohon pre 1 krídlovú bránu do 4m / krídlo, 1x SN-50, 1x CT-202, 1x SUB-44R, 1x RX4, 1 pár FT-32
Kit MEWA kĺbové rameno na krídlové brány 230 V, a to až do dĺžky 4 metrov a 600 kg na krídlo
Zásielka obsahuje:
![]() | 1 ks | MEWA SN50 - 230V |
![]() | 1 ks | CT202 elektronika |
![]() | 1 ks | RX4 Prijímač |
![]() | 1 ks | FT32 Fotobunka |
![]() | 1 ks | SUB-44R Vysielač |
![]() | Návod CT202 na stiahnutie TU | |
![]() | Návod MEWA3 na stiahnutie TU |
Kompatibilné príslušenstvo:
Technické informácie:
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 8 |
|---|---|
| Typ prevádzky | bežná |
| Výrobca | KEY Automation |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 340 W |
| Spotreba motora | 1,5 A |
| Dĺžka jedného krídla | 4 m |
| Plocha krídla - plná výplň | 5 |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Stupeň ochrany | 43 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Riadiaca jednotka | CT-202 |
| Verzia motora (24,230V) | 230 V |
| Inštalácia | nadzemná |
| Sila | 400Nm N |
| Čas otvorenia na 90° | 15 s |
| Váha | 28 kg |
Elektromechanický nevratný prevodový motor s kĺbovým ramenom pre krídlové brány s krídlom až 4 m, 230 V AC
Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

CT 202 230 Vac Riadiaca jednotka
- 230 Vac riadiaca jednotka pre dve krídlové brány,
- 230 V AC motory,
- s možnosťou elektrickej spojky,
- konektory pre pripojenie,
- v krabici,
- jednoduché programovanie,
- riadiaca jednotka s LCD displejom
Parametre
VýrobcaKey
Šírka prejazdudo 4 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie




























