NAKED pohon pre posuvnú bránu do 400kg, motor 24V,250W,6Nm, elektronika NKA3

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
NAKED pohon pre posuvnú bránu do 400kg, motor 24V,250W,6Nm, elektronika NKA3Skladom444,15 €/ ks361,10 € bez DPH
NICE Naked NKSL400 - samostatný pohon pre posuvné brány do váhy krídla 400 kg a dĺžky 6 m
popis
Prvý neviditeľný pohon Nice pre posuvné brány s váhou do 400kg a dĺžkou krídla do 6m.
Pohon so zabudovanou riadiacou jednotkou a absolútnym enkodérom, montovateľný dovnútra stĺpa redukovaných rozmerov s vhodným výrezom.
Minimálne rozmery umožňujú uložiť pohon aj do veľmi úzkych stĺpov s minimálnym vnútorným priestorom 140x140mm
Jednoduchý: systém BlueBUS umožňuje zapojenia medzi riadiacou jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostnými či signalizačnými zariadeniami, a to len prostredníctvom dvoch vodičov
Voľba master/slave: automaticky synchronizuje dva motory, čím umožňuje automatizovať aj posuvné brány s dvomi protiľahlými krídlami.
Ľahké používanie: systém mechanického dorazu pri zatvorení. Štandardné otváranie do 110°, voliteľné do 360°.
Inteligentný: vďaka rozlišovaniu prekážok a automatickému programovaniu času práce. Autodiagnostika so signalizáciou prostredníctvom majáka.
Bezpečný: nastaviteľné zrýchlenie a spomalenie na začiatku a na konci každého manévru.
Jednoduché a presné nastavenie koncových spínačov: zabudovaný absolútny koncový spínač, rýchle načítanie jediným manévrom s odblokovaným motorom.
Praktický: riadiaca jednotka a núdzová batéria PS124 (voliteľná) prepojiteľné cez pohodlný konektor.
Flexibilný: odblokovanie je možné z oboch strán stĺpa alebo zvonku (pomocou príslušenstva KIO a KA1). Zjednodušená montáž aj do už existujúcich stĺpov.
Sada obsahuje:
![]() | NICE Naked NKSL400 pohon s elektronikou NKA3 | 1 ks |
![]() | odblokovací kľúč,komponenty pre montáž pohonu, | 1 ks |
Kompatibilné príslušenstvo s SHL400:
Návody:
| NICE NKSL400 - návod | ![]() |
| ON3EBD ovládač - návod | ![]() |
| OXIBD zásuvný prijímač - návod | ![]() |
Nové ovládače ON3EBD
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Automatické zatvorenie brány - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány
Vlastnosti pohonu pre posuvnú bránu:
| Nosnosť | 400 kg |
|---|---|
| Dĺžka krídla | 6 m |
| Spínač | Elektromechanický |
| Vratnosť | Nevratný |
Technické parametre
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | NKA3 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 250 W |
| Sila | 12 N |
| Spotreba motora | 1,3 A |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 200 kg |
| Šírka prejazdu | 6 m |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 18 |
| Stupeň ochrany | 20 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Váha | 10.367 kg |

– Prijímacia kapacita prijímačov a dosah vysielačov je silne ovplyvnený ďalšími zariadeniami (napríklad: alarmy, rádiové slúchadlá atď.), ktoré fungujú vo vašej zóne na rovnakej frekvencii. V týchto prípadoch Nice nemôže poskytnúť riadnu záruku na reálny dosah svojich zariadení.
– Všetky uvedené technické parametre sa vzťahujú na teplotu prostredia 20° C (± 5° C).
– Nice si vyhradzuje právo vykonávať úpravy na výrobku, kedykoľvek to považuje za potrebné, pričom však zachová rovnakú funkčnosť a účel použitia.





















.jpg)











