NICE HYKE K - sada pre dvojkrídlvú bránu do 3.5 m/k

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar6
NICE HYKE K - sada pre dvojkrídlvú bránu do 3.5 m/kSkladom1 215,65 €/ ks988,33 € bez DPH
HYKEBDKCE sada ramenových pohonov pre dvojkrídlovú bránu do 3,5m / krídlo, 1x HK7224, 1x HK7024 s riad. jednotkou HKA2, 2x ON3EBD, 1x OXIBD, 1 pár EPMB, 1x ELDC
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | HKA2 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 300/141 W |
| Sila | 500 N |
| Spotreba motora | 1,5/6 A |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 1,5 |
| Stupeň ochrany | 54 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3,5 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 7 |
| Váha | 26,747 kg |
Sada obsahuje:
![]() | NICE HK7024 motor s elektronikou | 1 ks |
![]() | NICE HK7224 motor bez elektroniky | 1 ks |
![]() | OXIBD zásuvný modul | 1 ks |
![]() | ON3EBD diaľkový ovládač | 2 ks |
![]() | EPMB fotobunka | 1 ks |
![]() | MOFB fotobunka | 1 ks |
Kompatibilné príslušenstvo :
Návody:
| NICE HYKE návod | |
| NICE Era ON2EBD ovládač - návod | |
| NCE OXIBD zásuvný prijímač |
Nové ovládače ON3EBD
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Automatické zatvorenie brány - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány
Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe.

| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | HKA2 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 300/141 W |
| Sila | 500Nm N |
| Spotreba motora | 1,5/6 A |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 1,5 |
| Stupeň ochrany | 54 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3,5 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 7 |
| Váha | 20.809 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |









.jpg)




















