NICE ROBUS1000 P do 1000kg,1xMOFB, 1x ELDC, 1x ON2E, 1x OXI,1x RBA1

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE ROBUS1000 P do 1000kg,1xMOFB, 1x ELDC, 1x ON2E, 1x OXI,1x RBA1Skladom760,55 €/ ks618,33 € bez DPH
NICEROBUS1000 P do 1000kg,1xMOFB s RBA3, 1x ELDC, 1x ON2E, 1x OXI,1x RBA1
Pohon pre posuvné brány s hmotnosťou do 1000 kg a dĺžky krídla 8,5 m, s integrovaným ovládaním. Silný, rýchly, s pokročilou elektronikou RBA3R10 S pokročilými technickými parametrami pre ťažké vráta, pohyb otvorenia a zatvorenia je tichý a hladký. Pohon s odvážnými inováciami a najvyžšia technológia zaručuje bezpečnosť a pohodlie na veľa rokov.
Sada obsahuje:
![]() | 1 ks | Nice ROBUS 1000 s elektronikou RBA3R10 |
![]() | 1 ks | Montážne príslušenstvo |
![]() | 2 ks | NICE ON2E vysielač |
![]() | 1 ks | Nice OXIBD interný prijímač |
![]() | 1 ks | Nice EPMB fotobunka |
![]() | 1 ks | Nice ELDC maják 12-36V |
![]() | 1 ks | NICE RBA1 indukčný spínač |
Návod:
![]() | ![]() | Nice ROBUS motor - návod TU |
![]() | ![]() | Nice ON3EBD vysielač - návod TU |
![]() | ![]() | NICE OXIBD prijímač - návod TU |
Kompatibilné príslušenstvo s RB400:
K ROBUS je možné teraz pripojiť záložnú batériu PS124 (1,2 Ah s integrovanou nabíjačkou batérie), čo zaručí prevádzku aj počas výpadku napätia, (do vybitia batérie). Batéria sa po pripojenia napätia opätovne dobije.

Technické parametre
| Hmotnosť | 13.637 kg |
|---|---|
| Hĺbka | 315 mm |
| Výška | 360 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Rýchlosť | 28 cm/s |
| Typ prevádzky | bežná |
| Typ brány | posuvná |
| Šírka prejazdu | 9m |
| Dop. hmotnosť brány | 700 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1000 kg |
| Spotreba motora | 2.3 A |
| Sila | 900 N |
| Príkon | 450 W |
| Verzia motora | 24 V |
| Napájanie | 230 V |
| Riadiaca jednotka | RBA3R10 |
| Výrobca | Nice |
Nové ovládače ON3EBD
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Rozmery:

Inštalácia:










.jpg)























