NICE SOON 2000 pre brány sekcionálne do 16 m2

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE SOON 2000 pre brány sekcionálne do 16 m2Skladom404,83 €/ ks329,13 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
NICE SOON 2000 - pohon na garážovú bránu do 16m2, 1x SO2000, 1x riadiaca jednotka SOA2 (neobsahuje prijímač OXIBD)
24 Vdc elektromechanický prevodový pohon nevratný, 24 Vdc, s enkodérom pre dvere až do 5 m výšky a pre sekcionálne brány * až 20m ².
* Pri vyvážených sekčných bránach ktoré sú vybavené anti-crash (bezpečnostné zariadenie užitočné v prípade prasknutia pružiny).
* Pri vyvážených sekčných bránach ktoré sú vybavené anti-crash (bezpečnostné zariadenie užitočné v prípade prasknutia pružiny).
Jednoduchá inštalácia: môže byť namontovaný priamo na hriadeli brán, kompaktný, a to najmä na šírku, tak, aby montáž bola ľahká v akejkoľvek polohe.
Užívateľsky prívetivý vďaka BLUEBUS systém, ktorý umožňuje užívateľom pripojiť sa na pár fotočlánok a riadiacej jednotky použitím iba 2 drôtov.
Praktický: riadiaca jednotka a záložná batéria PS124 (voliteľne) môžu byť spojené pomocou jednoduchého konektora a môže byť umiestnená priamo v motore.
Úspora energie: ak nie je používaný systém sa prepne do pohotovostného režimu.
Spoľahlivý a presný: zapamätanie koncových pozícií na otváranie a zatváranie; postupné spúšťanie a spomalenie počas zatvárania; technológia abosolutneho snímača zaručuje presnosť bez nutnosti použitia koncových spínačov, spoľahlivosť a dlhodobú ochranu a bezpečnosť nastavených hodnôt.
Bezpečnosť: systém detekcie prekážok, absorpcia motora je monitorovaná počas pohybu, vlastná diagnostika pomocou blikajúceho svetla a stropného svetla. Posledná generácia motorov je vybavená možnosťou pripojenia 8,2 kOhm optickej a citlivej hrany.
Kompatibilné príslušenstvo :
Technické parametre
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | SOA2 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 350 W |
| Spotreba motora | 1,6 A |
| Typ brány | sekčná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 30 |
| Stupeň ochrany | 40 IP |
| Pracovná teplota | -20 + 50 °C |
| Max. veľkosť brány | 16 m2 |
| Váha | 10,886 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
Parametre
VýrobcaNice
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie

















.jpg)
