NICE X-MetroKit2024-K - jednokr. brána do 2,3 m/k 24V

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
NICE X-MetroKit2024-K - jednokr. brána do 2,3 m/k 24VSkladom716,99 €/ ks582,92 € bez DPH
do 2,3 metrov prejazd
SADA tichých podzemných pohonov s napájaním 24V pre jednokrídlové brány s celkovou šírkou do 2,3 m
výhody XMETRO2024KCE
moderni dizajn
pokročilá elektronika
Pre šírku jedného krídla až 2,3 m
Nosnosť pohonu do 400Kg
Korpus pohonu je vyrobený z korózii odolného hliníka
Odolnosť proti vode IP67
Možnosť otvorenia až 180 °
Nízky zkladový box s výškou len 81mm
popis výrobku
X - Metro je nový typ elektromechanického samosvorného pohonu. Ide o podzemný, veľmi kompaktný 24Vdc pohon napájaný z riadiacej jednotky .
Ide o zariadenie kompatibilné s fotovoltanickým riešením Solemyo, je teda možné použiť X - Metro v tzv ostrovnom systéme.
Pohon je pevný a nenápadný vďaka kompaktnému základovému boxu o výške iba 81mm. Oceľový box s kataforéznou povrchovou úpravou zaisťuje ochranu proti korózii a sila materiálu 2,5 mm zaručuje tuhosť. To všetko je zapustené iba 52 mm pod úrovňou terénu.
Pretože páka pohonu je priamo na krídle a v osi motora, je montáž jednoduchá a rýchla. Spodný pánt brány je teda tvorený priamo pohonom.
Nastaviteľné mechanické koncové dorazy pri otváraní a zatváraní.
Bez dokupovania ďalšieho príslušenstva je možné dosiahnuť otvorenie až 180 °.
Motor je spoľahlivý a robustný z tlakovo liateho hliníka, s ochranou proti vode IP67. Celý motor je usadený v základovom boxe, ktorý ( pokiaľ je dobre vykonaná drenáž ) zaisťuje vynikajúci odvod vody.
Odblokovanie pohonu v prípade výpadku prúdu je naozaj jednoduché, ani pri prejdení automobilom nemôže dôjsť k poškodeniu. Odblokovať pohon je možné z oboch strán pomocou špeciálneho kľúča.
Tento typ pohonu sa predáva predovšetkým s riadiacou jednotkou MC424, pretože ide o nový typ tu je základný prehľad:
- Jednoduché programovanie pomocou jedného tlačidla
- Vyhodnocovanie nárazu na prekážku
- Automatické načítanie koncových polôh
- Nastavenie doby pauzy pri automatickom režime
- Vstupy na fotobunky pre zastavenie zatváranie, príp. otváranie, bez fyzického kontaktu s prekážkou
- Priechod pre pešieho
- Vstup pre pripojenie všetkých typov bezpečnostných líšt
- Možnosť núdzového chodu aj pri výpadku prúdu (ak je použitý záložný zdroj PS124 )
Pohon XMETRO2024KCE je vhodný pre klimatické podmienky v SR a spĺňa všetky potrebné európske bezpečnostné normy.
Techmické informácie:
| Dĺžka jedného krídla | 2,3 m |
|---|---|
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 180 ° |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 4,6 |
| Typ prevádzky | bežná, intenzívna |
| Spotreba motora | 5 A |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 120 W |
| Inštalácia | podzemná |
| Riadiaca jednotka | MC424L |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Čas otvorenia na 90° | 30 s |
| Sila | 250Nm N |
| Váha | 17 kg |
Sada obsahuje:
![]() | NICE ME 2024 - aut. motor pre kridlo - 2,3m/400kg | 1 KS |
![]() | 1 KS | |
![]() | NICE EPM - Fotobunka | 1 PÁR |
![]() | NICE ON2E vysiela | 1 KS |
![]() | NICE maják ELDC | 1 KS |
| Návod MC424 TU do 22.8.2018 Stará elektronika Návod MC424L TU od 22.8.2018 Nová elektronika | 1 KS |
Kompatibilné príslušenstvo :
Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.
Inštrukcie pre inštaláciu:
Vyrobca Nice









.jpg)
















