TOONA5024 K -2xTO5024, 24V,120W,1800N,1xMC824H,1xOXI,1párMOFB, 1xON2E,1xELDC

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
TOONA5024 K -2xTO5024, 24V,120W,1800N,1xMC824H,1xOXI,1párMOFB, 1xON2E,1xELDCSkladom1 024,80 €/ ks833,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 10 m otvor, 550 kg krídlo
Nice TOONA5024 sada pre dvojkrídlovú bránu do 5 m, povrchová montáž
Toona 5024 - Pohon pre krídlové brány o šírke do 5 m, 24 Vdc, enkodér,
Samosvorný pohon s elektronickým koncovým spínačom otvorenej polohy, mechanické odblokovanie pri výpadku napájania. Kvalita a spoľahlivosť pohonov je zaistená vďaka dvojdielnému telu pohonov z tlakovo liateho hliníka a polyesterovou povrchovou úpravou odolnou proti atmosférickým vplyvom. Všetky vnútorné pohyblivé časti sú z ocele, ľahkých zliatin a technopolyméru. Vodiace matica je z bronzu pre zaistenie dobrej pevnosti a tiež tichého chodu. Rozbehový kondenzátor je vo vnútri tela motora. Možnosť otvárania aj smerom von pomocou konzoly PLA6. Vhodná pre častejšie použitie než 230V verzie.
Riadiaca jednotka MC824H s BlueBus - jednoduché programovanie, automatické načítanie koncových pozícií, auto diagnostika porúch, nastavenie pauzy v automatickom režime, priechod pre chodcov, spomalený rozjazd a dojazd, dvojitý systém detekcie náraze na prekážku, núdzový prevádzku aj pri výpadku prúdu pri použití záložného zdroja .
Rad Toona je spoľahlivá a tichá. Plne kompatibilný so starými typmi pohonov radu Pluto a Moby - všetky rozmery a priemery čapov sú rovnaké.
Pre dlhú životnosť pohonu je nevyhnutným doplnkom brán so šírkou krídla nad 3 m elektrický zámok.
Toona je určená na automatizovanie jedno alebo dvojkrídlovej brány na rezidenčné a priemyselné použitie.
Technické parametre:
| Výrobca | NICE |
|---|---|
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 120 W |
| Inštalácia | nadzemná |
| Spotreba motora | 5 A |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 10 |
| Čas otvorenia na 90° | 34 s |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Sila | 1800 N |
| Dĺžka jedného krídla | 5 m |
| Váha | 15.21 kg |
Sada obsahuje:
![]() | TO5024 - pohon | 2 KS |
![]() | MC824H - Ovládacia jednotka | 1 KS |
![]() | OXIBD zásuvný modul | 1 KS |
![]() | EPMB fotobunka | 1 PÁR |
![]() | ELDC maják | 1 ks |
![]() | ON2E - diaľkové ovládanie | 1 KS |
![]() | - Zadná a predná konzola, kľúče odblokovania, | 2+2 ks |
Návody:
| NICE MC824R10 od 21.2.2019 návod | |
| NICE OXIzásuvný prijímač - návod | |
| NICE TOONA motor - návod |
Kompatibilné príslušenstvo:

Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť. Motory je možné inštalovať pre otváranie smerom dnu, ale tiež aj pre otváranie smerom von.

Výrobca: Nice
Parametre
VýrobcaNice
Šírka prejazdudo 10 metrov
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie










.jpg)














