WINGO 3524 HI-SPEED sada rýchlych pohonov pre krídlovú bránu do 3m/ krídl

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Súvisiaci tovar6
WINGO 3524 HI-SPEED sada rýchlych pohonov pre krídlovú bránu do 3m/ krídlSkladom968,63 €/ ks787,50 € bez DPH
do 6 m otvor, 200kg krídlo
HI-SPEED sada rýchlych pohonov pre krídlovú bránu do 3m/ krídlo, 2x WG3524HS (24V, 120W, 1500N), 1x MC824H, 1x OXI, 1x EPMB, 1x ON2E, 1x LLB
Pohon pre rýchlu aktiváciu krídlových brán s krídlami do 3m alebo 200 kg, vhodný na rezidenčné aplikácie.
Elektromechanický motor pre vonkajšiu montáž, 24Vdc, s magnetickým enkóderom.
Garancia rýchlosti manévru: otvorenie na 90 približne za 10 sekúnd.
Spoľahlivý: magnetický enkóder zaručuje dlhodobé udržanie nastavených hodnôt a presné rozlišovanie prekážok.
Tichý: patentované vnútorné usporiadanie súčiastok, menej pohyblivých dieľov.
Jednoduchá montáž: elektrické zapojenie zhora.
Predstavujeme vám kompletne nový rýchly pohonový set s dvomi pohonmi NICE WINGO - 3524HS určený pre automatizáciu 2-krídlovej brány. Set je dodávaný vrátane originálneho príslušenstva od renovovaného výrobcu kvalitnej bránovej automatizačnej techniky, Talianskej firmy NICE.
Tento špičkový pohon je vhodný pre automatizáciu 2 - krídlových privátnych o šírke jedného Krídla do 3 m, maximálnej váhy jedného krídla 200kg maximálna šírka prejazdu do 6 metrov. Súčasťou pohonov je riadiace jednotka, s rádiovým prijímačom. Motor brány sa vyznačuje dlhou životnosťou a nenáročným zapojením. Patentované usporiadanie vnútorných komponentov znamená lepšiu spoľahlivosť a tichý chod. Ľahká Inštalácia - po namontovaní pohonov sa všetky elektrické spojenia nastavujú zhora. Pohon možno v núdzi ľahko odblokovať kľúčom. Dodávané s koncovými dorazmi PLA13 už namontovanými na spodku pohonov pre polohu - otvorené.
Nastaviteľné funkcie pohonov:
- jednoduché programovanie jedným z troch tlačidiel,
- automatické nastavenie koncových polôh, so samo - učiacou funkciou,
- funkcia prechod pre peších,
- autodiagnostika porúch,
- žiadne výpadky: zálohovanie pohonov batériovým modulom (PS324), ktorý môže byť umiestnený v riadiacej jednotke,
- plynulejší chod pohonov, tichší vďaka napájaniu 24 V,
- spomalenie pri otvorení a zatvorení,
- možnosť zálohy napájacieho napätia batériami v prípadne výpadku prúdu,
- možnosť zapojenia citlivých hrán poslednej generácie.
Technické parametre:
| Výrobca | NICE |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 120W |
| Sila maximálna | 1500 N |
| Sila nominálna | 500N |
| Spotreba motora | 5 A |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Cykly / h pri menovitom krútiacom momente | 30 |
| Rýchlosť bez záťaže(m/s) | 0,04 |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Čas otvorenia na 90° | 10s |
| Uhol max. otvorenia | 90° |
| Váha | 17.08 kg |
Sada obsahuje:
| WG3524HS pohon s PLA13 | 2 ks | ![]() |
| elektronika MC824 | 1 ks | ![]() |
| OXIBD zásuvný prijímač | 1 ks | ![]() |
| NICE ON2E | 1 ks | ![]() |
| EPMB fotobunka | 1 pár | ![]() |
| NICE maják ELDC | 1 ks | ![]() |
| Zadná a predná konzola | 2+2 ks | ![]() |
| 1 ks | ![]() |
Kompatibilné príslušenstvo:
Návody:
| NICE MC824R10 od 21.2.2019 návod | |
| NICE WG3524HS motor - návod | |
| NICE Era ON3EBD ovládač - návod | |
| NICE OXIBD interný prijímač - návod |
Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe.











.jpg)





















