KEY UND24 podzemný pohon 24V
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
KEY UND24 podzemný pohon 24Vna externom sklade338,25 €/ ks275,00 € bez DPH
KEY INT UNDER podzemný pohon do 3m / krídlo 24V
KEY UNDER je podzemný elektromechanický pohon od KEY Automation pre krídlové brány do šírky jedného krídla max. 3 m, napájanie motorov 24V verzia, sú určené na inštaláciu v systémoch pre automatizácia brán s krídlovými dverami. Vodotesné prevedenie pohonu v oceľovej základovej schránke zaručuje dlhodobú funkčnú spoľahlivosť. Bezpečnosť proti odcudzeniu pohonu je zaistená montážou pod úrovňou terénu konštrukciou brány. Podmienkou pre dlhú životnosť pohonu je dobre vykonaná drenáž.
Sada obsahuje:
![]() | 1 ks | UNDER 24V motor |
![]() | Návod CF2 na stiahnutie TU | |
![]() | Návod CF2 na stiahnutie EN TU |
Kompatibilné príslušenstvo:
![]() | OP100 kit na otváranie viac ako 100° |
![]() | CF2 Základová krabica oceľová |
![]() | CI Základová krabica |
![]() | ADUN redukcia pre motor UNDER |
Osadenie krabice a páky

1.V závislosti od rozmerov vykopte jamu primeranú rozmerom krabice motoru (odporúča sa spraviť drenáž aby sa pri motore nezhromaždovala voda).
2. Nainštalujte prívod napájania a drenáže.
3. Zaistite box a pevne ho upevnite v betónovom sedle.
UPOZORNENIE:
uistite sa, že betón je primerane vytvrdnutý než budete pokračovať v nasledujúcich krokoch:
4. Vložte guličku E do špeciálnej diery potom čo ju premažete.
5. Vložte kontrólnu týč A na základný box B.
6. Pripevnite silným zváraním krídlo brány na páku C a nastrčte bránu na držiak.
7. Namažte držiak a mechanizmus v bode D.
Technické informácie:
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | 14AB2 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Kondenzátor | - |
| Príkon | 120 W |
| Spotreba motora | 5 A |
| Typ brány | krídlová |
| Typ prevádzky | bežná |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Inštalácia | podzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3,5 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 7 |
| Uhol max. otvorenia | 108 ° |
| Váha | 10, kg |

Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Výrobca: KEY Automation S.r.l.



















