NICE FABKIT3024-Z 2x ME3024 (24V, 120W, 250Nm), 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXIBD, 1 pár EPMB, 2x MECF, 2x MEA3, sada pre dvojkrídlovú bránu do 3m / krídlo,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
NICE FABKIT3024-Z 2x ME3024 (24V, 120W, 250Nm), 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXIBD, 1 pár EPMB, 2x MECF, 2x MEA3, sada pre dvojkrídlovú bránu do 3m / krídlo,Skladom1 408,35 €/ ks1 145,00 € bez DPH
M-FAB podzemná sada pre dvojkrídlovú bránu do 3m / krídlo, 2x ME3024 (24V, 120W, 250Nm), 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXIBD, 1 pár EPMB 2x MECF, 2x MEA3
Sada nevratných elektromechanických 24V motorov určená pre krídlové brány dĺžky krídlo 3m a hmotnosti krídla 600kg. NICE M-FAB je kompatibilný s predchádzajúcou sadou METRO
Otváranie do 110 stupňov. Pri použití Nice MEA1 je otváranie možné 360 stupňov.
Popis výrobku:
výhody XMETRO3024:
- moderni dizajn
- pokročilá elektronika
- Pre šírku jedného krídla až 3 m
- Nosnosť pohonu do 400Kg
- Korpus pohonu je vyrobený z korózii odolného hliníka
- Odolnosť proti vode IP67
X - Metro je nový typ elektromechanického samosvorného pohonu. Ide o podzemný, veľmi kompaktný 24Vdc pohon napájaný z riadiacej jednotky .
Pohon XMETRO3024KCE je vhodný pre klimatické podmienky v SR a spĺňa všetky potrebné európske bezpečnostné normy.
Sada obsahuje:
![]() | NICE ME 3024 - aut. motor pre kridlo - 3m | 2 ks |
![]() | NICE MECF - box | 2 ks |
![]() | NICE MEA3 | 2 ks |
![]() | 1 ks | |
![]() | OXIBD zásuvný modul | 1 ks |
![]() | EPMB fotobunka | 1 PÁR |
![]() | NICE ONE2 diaľkový ovládač | 1 ks |
Porovnanie motorov Metro rady 3000:

Kompatibilné príslušenstvo:
Návody:
| NICE MC824H elektronika návod | |
| NICE ME3024 motor - návod | |
| NICE Era ON3EBD ovládač - návod | |
| NICE OXIBD interný prijímač - návod |
Technické parametre:
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 120 W |
| Sila | 250 N |
| Spotreba motora | 5 A |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | podzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 6 |
| Čas otvorenia na 90° | - s |
| Uhol max. otvorenia | 90 ° |
| Váha | 33 kg |
| Kusov v balení | 1 sada |
Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Rozmer:

Krabicu sa vvkladá do výkopu tak, aby bol čap zarovnaný s hriadeľom závesu

Pohon zároveň tvorí spodná pánt brány.

Typická zostava:

Výrobca: Nice




















.jpg)









