NICE HyppoKit7005 -sada ramenových pohonov pre dvojkrídlovú bránu do 3m / krídlo, 2x HY7005, 1x MC800, 1x ON2E, 1x OXIBD, 1 pár EPM, 1x ELAC

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE HyppoKit7005 -sada ramenových pohonov pre dvojkrídlovú bránu do 3m / krídlo, 2x HY7005, 1x MC800, 1x ON2E, 1x OXIBD, 1 pár EPM, 1x ELACSkladom1 092,65 €/ ks888,33 € bez DPH
do 6 m otvor, 300kg krídlo
Popis: NICE Hyppo 7005 kĺbových pohon pre krídlovú bránu do 3m /krídlo, 230V,
Pre krídlové brány s listami až 3 m, s veľkými piliermi.
230 Vac elektromechanický nereverzný motor s kĺbovým ramenom, pozinkovaný a natretý, s koncovým spínačom pri otvorení a zatvorení
Unikátna verzia použitie pre pravú alebo ľavú stranu. Dva modely s nezvratnými 230 Vac (HY7005) a 24 Vdc (HY7024) napájacím zdrojom s magnetickým enkóderom.
Rýchla a jednoduchá inštalácia, vďaka jednoduchému pripojeniu, bez zvárania k bráne.
Duálne vstavané koncové spínače počas otvárania a zatvárania už zapojené (HY7005).
Trvanlivosť: pevný kovový mechanizmus.
Malé rozmery: nárazuvzdorná karoséria bez ostrých hrán.
Doporučená regulácia: MC800.
Sada obsahuje:
![]() | NICE HYPPO 7005 pohon | 2 KS |
![]() | MC800 - Ovládacia jednotka | 1 KS |
![]() |
| 1 KS |
![]() | EPM fotobunka | 1 KS |
![]() | ON2E - vysielač | 1 KS |
![]() | ELAC 230V | 1 KS |
Kompatibilné príslušenstvo:
Návody:
| NICE MC800 elektronika návod | |
| NICE Era ON3EBD ovládač - návod | |
| NICE OXIBD interný prijímač - návod |
Technické parametre:
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | MC800 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Sila | 400 N |
| Spotreba motora | 1,2 A |
| Typ brány | dvojkrídlová |
| Typ prevádzky | bežná |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 6 |
| Čas otvorenia na 90° | - s |
| Uhol max. otvorenia | - ° |
| Váha | 26,469 kg |
Limity použitia produktu
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe.

Typ a výška brány, tvary krídiel brány a poveternostné podmienky sú určujúcimi faktormi pre použitie brán, tieto limity musia byť pri inštalácii rešpektované.

Predĺžené rameno Nice HYA12 je určené špeciálne pre pohon Hyppo (HY7005, HY7024). Používa sa na veľmi široké múry so vzdialenosťou od stredu pántu k okraju stĺpika od 350 do 450 mm (pri otvorení smerom dovnútra). Môže sa použiť aj na otvorenie brány smerom von.









.jpg)














