NICE ROBUS 500HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Komentáre 0
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE ROBUS 500HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg,Skladom512,50 €/ ks416,67 € bez DPH
Robus500 HI-SPEED rýchly pohon pre posuvnú bránu do 500kg,
Jednoduchý: systém BlueBUS umožňuje zapojenia medzi riadiacou jednotkou a až 15 ovládacími, bezpečnostnými či signalizačnými zariadeniami, a to len prostredníctvom dvoch vodičov.
Praktický: riadiaca jednotka a núdzová batéria PS124 (voliteľná), zabudované vo vnútri pohonu, prepojiteľné cez pohodlný konektor.
Pokročilý: RB500HS je vybavený teplotným senzorom, ktorý prispôsobuje silu motora klimatickým podmienkam a zároveň upravuje tepelnú poistku. Voľba master/slave automaticky synchronizuje aj posuvné brány s dvomi protiľahlými krídlami.
Inteligentný: vďaka rozlišovaniu prekážok a automatickému programovaniu času práce. Autodiagnostika so signalizáciou prostredníctvom majáka. 8 stupňov programovania.
Bezpečný: nastaviteľné zrýchlenie a spomalenie na začiatku a na konci každého manévru.
Pevný: základňa a odblokovanie z hliníka liateho pod tlakom, s epoxidovým náterom.
Tichý: motor na ložiskách
Sada obsahuje:
![]() | NICE Robus 500 pohon s elektronikou RBA3/HS | 1 ks |
| odblokovací kľúč, komponenty pre montáž pohonu, | 1 ks |
Návod:
![]() | ![]() | Nice ROBUS motor - návod TU |
![]() | ![]() | Nice ON3EBD vysielač - návod TU |
![]() | ![]() | NICE OXIBD prijímač - návod TU |
Kompatibilné príslušenstvo:
Technické parametre
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Spotreba motora | 1,1 A |
| Riadiaca jednotka | RBA3/HS |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Maximálne zaťaženie | 500 kg |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Typ brány | posuvná |
| Rýchlosť | 44m/c |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Sila | 5Nm N |
| Šírka prejazdu | 7 m |
| Váha | 10.61 kg |
Nové ovládače ON3EBD
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Technické parametre
| Výrobca | Nice |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | RBA3HS |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon | 400 W |
| Sila | 5 N |
| Spotreba motora | 2,3 A |
| Maximálne zaťaženie | 500 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 350 kg |
| Šírka prejazdu | 7 m |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | nastaviteľná |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Inštalácia | nadzemná |
| Váha | 10.61 kg |
| Kusov v balení | 1 ks |
– Prijímacia kapacita prijímačov a dosah vysielačov je silne ovplyvnený ďalšími zariadeniami (napríklad: alarmy, rádiové slúchadlá atď.), ktoré fungujú vo vašej zóne na rovnakej frekvencii. V týchto prípadoch Nice nemôže poskytnúť riadnu záruku na reálny dosah svojich zariadení.
– Všetky uvedené technické parametre sa vzťahujú na teplotu prostredia 20° C (± 5° C).
– Nice si vyhradzuje právo vykonávať úpravy na výrobku, kedykoľvek to považuje za potrebné, pričom však zachová rovnakú funkčnosť a účel použitia.
Dodáva sa s pokynmi pre inštaláciu a programovanie
























.jpg)









