NICE SPIN SN6041/A - pohon pre sekcionálnu bránu do 13 m2

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar4
NICE SPIN SN6041/A - pohon pre sekcionálnu bránu do 13 m2Skladom273,43 €/ ks222,30 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 13 m2,
NICE SPIN 41 - pohon pre sekcionálnu bránu do 13m2, 1x SPIN41 (24V, 370W, 1000N), 1x SNA4R10, kombinácia s dráhou SN30/ SNA6
Sada obsahuje:
| NICE SN6041 1000N pohon s elektronikou SNA4 | 1 ks | ![]() |
| 1 ks | ![]() |
Kompatibilné príslušenstvo :
Technické údaje:
| Značka : | NICE |
| Riadiaca jednotka : | SNA4 |
| Napájanie : | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon : | 250 W ( Watt ) |
| Spotreba motora : | 0,8 A ( Ampér ) |
| Max. veľkosť brány : | 12 m2 |
| Typ brány: | sekčná ( garážová ) |
| Typ prevádzky : | bežná, intenzívna |
| Rychlosť : | 20 cm/s |
| Stupeň ochrany : | 40 IP ( krytie ) |
| Pracovná teplota : | -20 +50 °C ( stupne celzia ) |
| Váha | 8 kg |
Parametre
VýrobcaNice
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách



















.jpg)






