NICE Walky Kit1024 sada pre jednokrídlovú bránu do 1,8m / krídlo, 1x WL1024C, 1x WLA1, 2x ON2E, 1x OXIBD

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
NICE Walky Kit1024 sada pre jednokrídlovú bránu do 1,8m / krídlo, 1x WL1024C, 1x WLA1, 2x ON2E, 1x OXIBDSkladom386,43 €/ ks314,17 € bez DPH
1,8 m prechod
NICE Walky Kit1024 sada pre jednokrídlovú bránu do 1,8m / krídlo, 1x WL1024C (240V, 50W, 100nM), 1x WLA1, 2x ON2E, 1x OXIBD
Súprava pre bránky s krídlom do 1,8m.Obzvlášť vhodná pre drevené alebo plastové bránky. Nereverzný elektromechanický motor 24 Vdc, s kĺbovým ramenom.
Výhody a funkcie:
24V nevratná jednotka, ktorá eliminuje neoprávnené otvorenie brány;
jednoduché, pohodlné a spoľahlivé zariadenie;
šetrné riadenie spotreby;
jednoduché programovanie;
automatická detekcia koncových polôh;
self-test a alarm, integrované LED;
čiastočné otvorenie;
spomalenie pri otváraní / zatváraní;
Možnosť umiestnenia batérie v jednotke;
nízka spotreba energie v pohotovostnom režime;
Optimálne zloženie základných balíčkov, ktoré umožňuje zákazníkovi dovybaviť systém príslušenstvom.
Sada obsahuje:
![]() | WL1024C pohon so vstavanou riadiacou elektronikou | 1 ks |
![]() | OXIBD zásuvný modul | 1 ks |
![]() | ON2E - vysielač | 2 ks |
Návod:
| Návod WALKY " na stiahnutie Tu " | |
| NICE Era ON2EBD ovládač - návod | |
| NICE OXIBD zásuvný prijímač - návod |
Kompatibilné príslušenstvo:
Nové ovládače ON3EBD
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Automatické zatvorenie brány - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány
Špecifikácia:
| Značka : | NICE |
| Riadiaca jednotka : | WLA1 |
| Napájanie : | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Príkon : | 120 W ( Watt ) |
| Spotreba motora : | 0,8 A ( Ampér ) |
| Dĺžka jedného krídla : | 1,8 m / krídlo |
| Typ brány: | dvojkrídlová |
| Typ prevádzky : | intenzívna |
| Typ prevádzky : | bežná |
| Stupeň ochrany : | 44 IP ( krytie ) |
| Pracovná teplota : | -20 +50 °C ( stupne celzia ) |
| Váha | 10.891 kg |
Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Pohon NICE Walky je vhodný pre klimatické podmienky v SR a spĺňa všetky potrebné európské bezpečnostné normy.

















.jpg)










