Nice SLH400 pohon pre pos. bránu do 400kg s LED osvetlením, motor 24V,250W,6Nm,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
Nice SLH400 pohon pre pos. bránu do 400kg s LED osvetlením, motor 24V,250W,6Nm,Skladom445,00 €/ ks361,79 € bez DPH
NICE N SLH400 - samostatný pohon pre posuvné brány do váhy krídla 400 kg a dĺžky 6 m
Krátky popis
Sada obsahuje:
![]() | 1 ks | Nice SLH400 s elektronikou RBA4R10 |
![]() | 1 ks | Montážne príslušenstvo |
Návod:
![]() | ![]() | Nice SHL400 motor - návod TU |
![]() | ![]() | Nice ON3EBD vysielač - návod TU |
![]() | ![]() | NICE OXIBD prijímač - návod TU |
Kompatibilné príslušenstvo s SHL400:
Prednosti pohonu NICE Slight:
Jednoduchý: vďaka technológii BlueBUS možno k riadiacej jednotke pripojiť až 7 párov fotobuniek a ďalšie bezpečnostné a signalizačné zariadenia. Pohon má funkciu automatického programovania.
Bezpečný: možnosť nastavenia zrýchlenia a spomalenia pohonu na začiatku a na konci každého manévru, automatická detekcia prekážok
Zabudované LED svetlo: možnosť využitia svetla ako majáku pri otváraní a zatváranie brány alebo ako osvetlenie priestoru
Inteligentný: automatické programovanie času práce, diagnostika porúch signalizovaná majákom
Zabudovaný koncový spínač: jednoduché nastavenie vďaka rýchlemu načítaniu polôh, nie je potreba žiadny držiak alebo príslušenstvo, ktoré by sa montovalo na vodiací hrebeň. Obzvlášť vhodné do zasneženého prostredia
Praktický: rozmer kotviace základne 198 x 191mm umožňuje montáž aj do úzkych otvorov, pohon možno cez konenktor na riadiacej jednotke ihneď napojiť na záložný zdroj (batérie PS124):
Technické vlastnosti
| Typ prevádzky | bežná |
|---|---|
| Výrobca | Nice |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 250 W |
| Typ brány | posuvná |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | NKA3 |
| Verzia motora (24,230V) | 24 V |
| Maximálne zaťaženie | 400 kg |
| Šírka prejazdu | 6 m |
| Spotreba motora | 1,1 A |
| Dop. hmotnosť brány | 200 kg |
| Rýchlosť | 18 |
| Váha | 10.367 kg |
























.jpg)











