TURBOKIT120 pre posuvné brány do 1200kg, 1x SC-122, 1x CT-102, 2x SUB-44R, 1x RXM-E, 1 pár FT-32

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar3
TURBOKIT120 pre posuvné brány do 1200kg, 1x SC-122, 1x CT-102, 2x SUB-44R, 1x RXM-E, 1 pár FT-32Skladom519,98 €/ ks422,75 € bez DPH
KEY TURBOKIT120 pre posuvné brány do 1200kg, 1x SC-122, 1x CT-102, 2x SUB-44R, 1x RXM-E, 1 pár FT-32
Sada zložená z pohonu a príslušenstva pre posuvné brány do 1200 kg. Ideálnym riešením pre rodinné domy. Nylonový hrebeň /typ M4/ zosilený kovovým jadrom 10x10 mm, zabezpečí tichý chod brány - do 600kg, alebo oceľový hrebeň. K základným prednostiam pohonu patrí - spomalenie pri otváraní a zatváraní. Elektronické a mechanické časti chránené pred poveternostnými vplyvmi - IP44. Ovládací panel vo vodorovnej polohe - pohodlná elektroinštalácia. Magnetický snímač otáčok /enkóder/ pre maximálnu bezpečnosť v detekcii prekážok. Integrovaná montážna doska.
Popis výrobku:
- s funkciou spomalenie v oboch smeroch, otváranie a zatváranie, zachová bránovú integritu.
- mechanické a elektronické časti sú dobre chránené pred vonkajšími vplyvmi.
- vďaka vodorovnej polohe riadiacej jednotky je údržba jednoduchá.
- pre všetky motory 230 Vac je len jedna riadiaca jednotka CT102.
- motor s upevňovacou doštičkou.
- motor je s riadiacou jednotkou CT102.
Zásielka obsahuje:
![]() | 1 ks | SC-122 motor s elektronikou CT-102 |
![]() | 1 ks | Inštalačné príslušenstvo |
![]() | 1 ks | RX4 Prijímač |
![]() | 1 ks | FT32 Fotobunka |
![]() | 2 ks | SUB-44R Vysielač |
![]() | ![]() | Návod CT102 na stiahnutie TU |
![]() | ![]() | Návod Turbo82 na stiahnutie TU |
Príslušenstvo:
Technické informácie :
| Výrobca | Key |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | CT-102 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 230 V |
| Príkon | 600 W |
| Spotreba motora | 2,6 A |
| Maximálne zaťaženie | 1200 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 800 kg |
| Šírka prejazdu | 6,5 m |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | normálna |
| Rýchlosť | 16 |
| Kondenzátor | 20 uF |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Tepelná ochrana do | 150 |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Doporučená max. váha brány | 600 kg |
| Váha | 16 kg |
Ďalej obsahuje: LCD displej, enkóder
Rozmery:











.jpg)














