KEY SUNKIT120 do 1100kg, 1x SUN11024 - 24V,1x 14A,1xRX4X,1xFT32,2xSUB-44WR,1xLED

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar5
KEY SUNKIT120 do 1100kg, 1x SUN11024 - 24V,1x 14A,1xRX4X,1xFT32,2xSUB-44WR,1xLEDSkladom621,36 €/ ks505,17 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
do 1100kg,
KEY SUNKIT120 - 1x SUN11024 - 24V,1x 14A,1xRX4X,1xFT32,2xSUB-44WR,1xLED
Night Light od spoločnosti KEY Automation je moderný systém pre motory SUN, toto nočné svietenie vám osvetlí priestor v okolí automatizácie a čo viac, je možné pripojiť niekoľko LED svetiel priamo k motorovej jednotke čo umožňuje osvetliť prístupovú cestu. Svetlo môžete ovládať priamo ovládačom zapni - vypni alebo ho môže ovládať automatizácia cez svetelný senzor umiestnený v ECLIPSE majáku. Motor vás nesklame a bude slúžiť dlhé roky vďaka použitiu moderných a kvalitných materiálov.
Popis:
- Konštrukciu pohonu tvorí hliníková pevná základňa a kryt so zaobleným symetrický tvarom.
- Odblokovací systém je účinný, ergonomický a ľahko prístupný.
- Pohon SUN je vybavený veľmi tichou mechanikou, toto bolo dosiahnuté vďaka použitiu moderných materiálov a precíznej projekčnej činnosti.
- Záložná batéria (nie je súčasťou) je zabudovaná priamo do pohonu.
- k motoru SUN4024 je treba programovaciu jednotku DYL
Výhody:
- Technologicky vyspelé materiály odolné voči atmosférickým vplyvom.
- Redukcia pomocou mimoriadne veľkého vysoko výkonného ložiska.
- Mimoriadne tichá mechanika a robustné hliníkové škrupiny.
- Tlakovo liate práškové lakovanie.
- S riadiacou jednotkou 24 Vdc CT10224.
- Uvoľňovací systém je ergonomický, efektívny a ľahko prístupný.
- Núdzová batéria (voliteľná).
- Plasty odolné voči UV žiareniu.
Základné programovacie funkcie elektroniky 14AB2:
- Veľký displej v niekoľkých jazykoch uľahčuje programovanie motora a správu rádiových kódov.
- Rovnaké programovacie operáciami pre všetky systémy.
- Zobrazenie stavu vstupov a bezpečnostných prvkov prostredníctvom LED diód.
- Detekcia prekážok s využitím amperometrie a so zmenou smeru pohybu
- Výstup pre elektrický zámok
- Programovateľné automatické zatváranie brány po jej otvorení pre peších
- Vstupy: OTVORENIE - ZATVORENÍ - STOP - krokovanie - PRE PEŠÍCH sú oddelené.
- Výber a kombinovanie modulov pohonu podľa potreby (1 alebo 2 motory).
- Výstup pre nočné osvetlenie (LED DIÓDA).
- Test bezpečnostné lišty ako voliteľného príslušenstva.
- Štandardné alebo programovateľné spomalenie počas otvárania a zatvárania brány
- Vstup pre záložnú batériu.
- Prijímač rádiového signálu zapojený do slotu so 4 programovatelnými výstupmi.
- Pre motory s enkoderom alebo alebo bez enkoderu.
- Výstup pre kontrolku otvorenej brány.
- Vstupy pre bezpečnostné lištu, foto 1, foto 2.
Sada obsahuje:
![]() | 1 ks | KEY SUNKIT11024 - motor 1 ks |
![]() | 1 ks | Inštalačné príslušenstvo |
![]() | 1 ks | 14A - skrinka s elektronikou |
![]() | 1 ks | FT-32 - fotobunky |
![]() | 1 ks | RX4 - prijímač |
![]() | 1 ks | SUB - 44WR - vysielač |
![]() | 1 ks | KEY ECLIPSE maják LED24 |
Ak nemáte DYL programovaciu jednotku, tak je ju nutné si ju objednať. !!!
Príslušenstvo:
Technické informácie
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | 14A |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora | 24 V |
| Príkon | 360 W |
| Sila | 38 Nm N |
| Spotreba motora | 1,8 A |
| Maximálne zaťaženie | 1100 kg |
| Dop. hmotnosť brány | 700 kg |
| Šírka prejazdu | max. 9 m |
| Typ brány | posuvná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Rýchlosť | 20 cm/s |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Váha | 14,79 kg |
Parametre
VýrobcaKey
Kontakt box
+421 902331936
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Tovar zaradený v kategóriách
Na stiahnutie


































