KEY UNDERKIT 2x INT, 1x CT-202, 1x RX4, 1 pár FT-32, 2x SUB-44WR, podzemný pohon so základovou pre krídlovú bránu do 3m / krídlo,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar6
KEY UNDERKIT 2x INT, 1x CT-202, 1x RX4, 1 pár FT-32, 2x SUB-44WR, podzemný pohon so základovou pre krídlovú bránu do 3m / krídlo,Skladom746,00 €/ ks606,50 € bez DPH
KEY UNDERKIT podzemný pohon so základovou pre krídlovú bránu do 3m / krídlo, 2x INT, 1x CT-202, 1x RX4, 1 pár FT-32, 2x SUB-44WR
KEY UNDER je podzemný elektromechanický pohon od KEY Automation pre krídlové brány do šírky jedného krídla max. 3 m, napájanie motorov 230V verzia, sú určené na inštaláciu v systémoch pre automatizácia brán s krídlovými dverami. Vodotesné prevedenie pohonu v oceľovej základovej schránke zaručuje dlhodobú funkčnú spoľahlivosť. Bezpečnosť proti odcudzeniu pohonu je zaistená montážou pod úrovňou terénu konštrukciou brány. Podmienkou pre dlhú životnosť pohonu je dobre vykonaná drenáž.
Zásielka obsahuje:
![]() | 2 ks | UNDER 230V motor |
![]() | 1 ks | CT202 elektronika |
![]() | FT32 Fotobunka | |
![]() | 1 ks | RX4 Prijímač |
![]() | 2 ks | SUB-44WR Vysielač |
![]() | Návod CT202 na stiahnutie TU | |
![]() | Návod CF2 na stiahnutie TU |
Kompatibilné príslušenstvo:
Osadenie krabice a páky:

1.V závislosti od rozmerov vykopte jamu primeranú rozmerom krabice motoru (odporúča sa spraviť drenáž aby sa pri motore nezhromaždovala voda).
2. Nainštalujte prívod napájania a drenáže.
3. Zaistite box a pevne ho upevnite v betónovom sedle.
UPOZORNENIE:
uistite sa, že betón je primerane vytvrdnutý než budete pokračovať v nasledujúcich krokoch:
4. Vložte guličku E do špeciálnej diery potom čo ju premažete.
5. Vložte kontrólnu týč A na základný box B.
6. Pripevnite silným zváraním krídlo brány na páku C a nastrčte bránu na držiak.
7. Namažte držiak a mechanizmus v bode D.
Technické informácie:
| Výrobca | KEY Automation |
|---|---|
| Riadiaca jednotka | CT-202 |
| Napájanie | 230 V |
| Verzia motora (24,230V) | 230 V |
| Kondenzátor | 10 μF |
| Príkon | 230 W |
| Spotreba motora | 1 A |
| Typ brány | krídlová |
| Typ prevádzky | bežná |
| Stupeň ochrany | 67 IP |
| Pracovná teplota | -20 +55 °C |
| Inštalácia | podzemná |
| Dĺžka jedného krídla | 3,5 m |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 7 |
| Uhol max. otvorenia | 108 ° |
| Váha | 8, kg |

Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.

Výrobca: KEY Automation S.r.l.































