TOONA4024-1x pohon 24V,K1x TO4024, 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXI, 1 pár EPMB,

- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Na stiahnutie
- Súvisiaci tovar8
TOONA4024-1x pohon 24V,K1x TO4024, 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXI, 1 pár EPMB,Skladom525,83 €/ ks427,50 € bez DPH
do 6 m otvor, 300kg krídlo
Nice TOONA4024 - K1x TO4024, 1x MC824H, 1x ON2E, 1x OXI, 1 pár EPMB,
Nice TOONA4024 sada pre jednokrídlovú bránu do 3 m, povrchová montáž
Riadiaca jednotka MC824H s BlueBus - jednoduché programovanie, automatické načítanie koncových pozícií, auto diagnostika porúch, nastavenie pauzy v automatickom režime, priechod pre chodcov, spomalený rozjazd a dojazd, dvojitý systém detekcie náraze na prekážku, núdzový prevádzku aj pri výpadku prúdu pri použití záložného zdroja .
Rad Toona je spoľahlivá a tichá. Plne kompatibilný so starými typmi pohonov radu Pluto a Moby - všetky prichycovacie rozmery a priemery čapov rovnaké.
| Spotreba motora | 2 A |
|---|---|
| Dĺžka jedného krídla | 3 m |
| Typ brány | jednokrídlová |
| Uhol max. otvorenia | 120 ° |
| Stupeň ochrany | 44 IP |
| Pracovná teplota | -20 +50 °C |
| Riadiaca jednotka | MC824H |
| Verzia motora (24,230V) | 24 |
| Sila | 1800 N |
| Inštalácia | nadzemná |
| Typ prevádzky | intenzívna |
| Výrobca | NICE |
| Napájanie | 230 V |
| Príkon | 120 W |
| Plocha krídla - vzdušná výplň | 6 |
| Čas otvorenia na 90° | 26 s |
| Váha | 21.5 kg |
![]() | NICE TO4024 - pohon | 1 KS |
![]() | NICE MC824H - Ovládacia jednotka | 1 KS |
![]() | NICE OXIBD zásuvný modul | 1 KS |
![]() | NICE EPMB fotobunka | 1 PÁR |
![]() | NICEON2E - vysielač | 1 KS |
- Zadná a predná konzola, - kľúče odblokovania, | 1+1 ks |
Návody:
| NICE MC824R10 od 21.2.2019 návod | |
| NICE TOONA motor - návod | |
| NICE Era ON2EBDovládač - návod | |
| NICE OXIBDzásuvný prijímač - návod |
Kompatibilné príslušenstvo:
inteligentný obojsmerný diaľkový ovládač Era One BiDi, ktorý poskytuje ovládanie, pohodlie a bezpečnosť doma vďaka možnosti kedykoľvek skontrolovať stav vstupných alebo garážových brán.
Automatické zatvorenie brány - s možnosťou nastavenia času uzavretia brány, takže nemusíte mať na pamäti samostatné zatváranie brány
Limity použitia produktu:
Pred inštaláciou výrobku skontrolujte, či je brána správnej veľkosti a hmotnosti a spadá do limitov uvedených v grafe. Tvar, výška brány a poveternostné podmienky môžu hodnoty výrazne znížiť.



















.jpg)













